×

Lista produktów marki KOKEN

Koken jest japońską firmą, która funkcjonuje na rynku od 1946 roku. W jej ofercie znajdują się przede wszystkim nasadki, klucze nasadowe i udarowe oraz narzędzia specjalne wykorzystywane przez profesjonalistów. Znakiem rozpoznawczym marki Koken są nasadki udarowe uznawane za najmocniejsze na rynku. Narzędzia japońskiego producenta pasują do najbardziej nietypowych śrub. Duże zróżnicowanie asortymentu pozwala wybrać produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb danego warsztatu. Nasadki długie, nasadki do śrub motylkowych, nasadki sześciokątne czy nasadki z bitami to tylko niewielka część bogatej oferty marki Koken.

Wszystkie narzędzia japońskiego dostawcy powstają we własnych zakładach produkcyjnych. To pozwala zachować najwyższe standardy oraz przestrzegać wyśrubowanych norm jakościowych. Firma Koken zatrudnia ponad 140 wykwalifikowanych pracowników obsługujących kolejne etapy procesu produkcji.

Postaw na duży wybór jakościowych narzędzi warsztatowych. Zadbaj o sprawną realizację poszczególnych zadań w firmie dzięki niezawodnym produktom marki Koken.

Jest 1639 produktów.

Pokazano 1-12 z 1639 pozycji