×
Filtr wg kategorii
Kategorie

Lista produktów marki KOKEN

Koken jest japońską firmą, która funkcjonuje na rynku od 1946 roku. W jej ofercie znajdują się przede wszystkim nasadki, klucze nasadowe i udarowe oraz narzędzia specjalne wykorzystywane przez profesjonalistów. Znakiem rozpoznawczym marki Koken są nasadki udarowe uznawane za najmocniejsze nasadki na rynku. Narzędzia japońskiego producenta pasują do najbardziej nietypowych śrub. Duże zróżnicowanie asortymentu pozwala wybrać produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb danego warsztatu narzędziowego. Nasadki długie, nasadki do śrub motylkowych, nasadki sześciokątne czy nasadki z bitami to tylko niewielka część bogatej oferty marki Koken. 

Wszystkie narzędzia japońskiego dostawcy powstają we własnych zakładach produkcyjnych. To pozwala zachować najwyższe standardy oraz przestrzegać wyśrubowanych norm jakościowych. Firma Koken zatrudnia ponad 140 wykwalifikowanych pracowników obsługujących kolejne etapy procesu produkcji.

Wybierając narzędzia Koken masz pewność, że dokonujesz wyboru narzędzi ręcznych najlepiej jakości, praca przy użyciu narzędzi Koken jest nie tylko bardziej efektywna ale staje się także przyjemnością.

Koken – profesjonalne narzędzia

Koken reprezentuje najlepsze japońskie wartości i przez to jest producentem cenionym na całym świecie. Narzędzia, które mamy przyjemność Ci zaproponować odznaczają się doskonałą jakością wykonania. Nasadki, klucze udarowe i nasadkowe oraz inne akcesoria, które znajdziesz w naszym asortymencie zapewnią Ci wysoki komfort pracy. Narzędzia Koken to efekt współpracy najlepszych inżynierów, którzy w swoich projektach uwzględniają potrzeby i sugestie użytkowników. I właśnie tak, z połączenia wiedzy praktycznej i doświadczeń powstały profesjonalne nasadki i narzędzia ręczne Koken.

Narzędzia Koken – narzędzia dla profesjonalistów

W sklepie z narzędziami ARPOL  prezentujemy bogaty asortyment narzędzi ręcznych Koken. Znajdziesz tu kilkaset nakładek oraz innych narzędzi profesjonalnych, które są przeznaczone do realizowania zadań nawet w ciężkich warunkach. Teraz, dzięki dostępowi do bezawaryjnych, funkcjonalnych akcesoriów możesz cieszyć się naprawdę komfortową pracą. Wiemy jak ważna jest praca z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi wyróżniających się solidnym wykonanie i wysoką jakością materiałów z jakich zostało wykonane dane narzędzie. Narzędzia Koken są wykonane z najlepszej jakości wytrzymałej stali tak by zapewnić użytkownikowi komfortową pracę przy ich wykorzystaniu.

Zamów w naszym sklepie internetowym z narzędziami potrzebne Ci profesjonalne narzędzia marki Koken. Nasadki i narzędzia ręczne Koken to  profesjonalne narzędzia w 100% oryginalne, objęte gwarancją producenta, nadające się do eksploatowania również w trudnych warunkach przemysłowych. Problemem nie są wysokie temperatury, substancje o agresywnym składzie czy kwasy. Ważne jest to, żeby użytkownik miał dostęp do ergonomicznych rozwiązań o wysokiej funkcjonalności. A to właśnie zapewniają narzędzia profesjonalne Koken. 

Wysokiej jakości nasadki udarowe Koken

Nasadki udarowe Koken wyróżniają się wysoką jakością wykonania ponieważ są wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej. Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach. Przeznaczone są do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.

Filters

Jest 2730 produktów.

Pokazano 1-12 z 2730 pozycji