×

Poziomice


W jaki sposób dokładnie ustalić, czy ściana lub posadzka jest idealnie gładka i równa? Jak wyznaczyć równoległe punkty, dzięki którym układanie paneli, płytek czy malowanie ścian będzie wygodne i precyzyjne? Z tym dużym wyzwaniem poradzi sobie mały i prosty w swojej konstrukcji przedmiot – poziomica. 

Przedstawiamy duży wybór podręcznych narzędzi, które świetnie sprawdzają się w pracach wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jeżeli szukasz niezawodnych produktów, to polecamy te marki Promat dostępne za naszym pośrednictwem. 

Filters

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Solidnie wykonane poziomice

Priorytetem w przypadku poziomic jest to, aby były solidnie wykonane i estetyczne, a także wytrzymałe, gotowe do pracy w każdych warunkach. Z uwagi na to, że służą fachowcom wykonującym remonty i wykańczającym wnętrza, będą one narażone na bezpośredni kontakt z wodą, kurzem i innymi zabrudzeniami. To w żaden sposób nie wpłynie na standard ich działania oraz widoczność pomiarów.

Proponujemy poziomice:

lekkie i solidne – wykonane z aluminium malowanego proszkowo,

z frezowaną powierzchnią pomiarową,

niezwykle precyzyjne w pomiarach (granica błędu 0,5 mm/m),

z odporną na pękanie libellą z tworzywa sztucznego,

odpowiednie do pomiarów poziomych i pionowych.

Oprócz poziomic w standardowych rozmiarach proponujemy poziomice kompaktowe o długości 10 cm. Ten format kieszonkowy na pewno docenisz w swojej codziennej pracy. Jego zaletą, oprócz małego rozmiaru, jest także niełamliwa libella blokowa wykonana ze szkła akrylowego i zabezpieczona przeciwuderzeniową nakładką zamykającą. 

Poziomice w naszej ofercie

Przygotowaliśmy duży wybór poziomic, które na pewno przydadzą się podczas prowadzenia prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych. Jeśli nie wiesz, które konkretnie wybrać – skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci zdalnie pomocy i doradzimy, co będzie najlepsze do prowadzenia prac pomiarowych. Cokolwiek wybierzesz to docenisz produkty za ich solidną konstrukcję, wysoką estetykę, odporność na zabrudzenia oraz kontakt z wilgocią. Zapraszamy do współpracy ze sklepem internetowym ARPOL.