×

Głębokościomierze


Przedstawiamy głębokościomierze, które służą do mierzenia głębokości otworów w szczelinach, uskokach czy zagłębieniach nieprzelotowych. Za pomocą tych smukłych narzędzi o niewielkich wymiarach z łatwością wykonasz pomiary w miejscach trudno dostępnych – tam, gdzie nie sięgają pełnowymiarowe urządzenia. Z uwagi na swoją konstrukcję, produkt nadaje się to zanurzania w cieczach, ale też materiałach sypkich. Może występować w dwóch wariantach:

analogowym,

cyfrowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i porównania poszczególnych produktów z oferty. 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Solidne głębokościomierze

Wiemy, że głębokościomierze będziesz eksploatował w różnych warunkach, dlatego też proponujemy Ci urządzenia w kilku wersjach do wyboru. Są to zarówno produkty z odczytem analogowym, jak i cyfrowym. Poszczególne elementy narzędzi takie jak noniusz, podziałka i śruba ustalająca są chromowane matowo, co poprawia ich wygląd oraz parametry wytrzymałościowe. Również uchwyty w urządzeniach są tak wyprofilowane, że trzymanie ich nawet przez dłuższy czas nie powoduje dyskomfortu. Dodatkowy wskaźnik naładowania baterii pozwala ocenić, jak długo głębokościomierz jest w stanie pracować bez przerwy i kiedy będzie wymagał doładowania. 

Dlaczego warto wybrać nasze głębokościomierze marki Promat?

zapewniają wygodny i wyraźny odczyt danych,

są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach,

sprawdzają się w ciasnych szczelinach,

są solidne i niezawodne.

Zamawiaj narzędzia online w ARPOL

Sklep internetowy ARPOL to doskonałe miejsce do zrobienia zakupów zarówno do przydomowego warsztatu, jak i profesjonalnego zakładu. Jeżeli zajmujesz się na co dzień pomiarami głębokości cieczy czy materiałów sypkich i potrzebujesz narzędzi, które zmieszczą się we wszystkich szczelinach to zapraszamy do kontaktu z nami. U nas wygodnie i szybko zamówisz swoje produkty, a my zadbamy o ich bezpieczną dostawę na wskazany adres.

Być może masz jakieś pytania na temat oferty lub chcesz z naszą pomocą porównać wybrane modele głębokościomierzy? Zachęcamy do kontaktu – służymy kompleksowym wsparciem zdalnym.