×

Zestawy wycinaków do otworów


W naszej ofercie znajdziesz niezawodny zestaw wycinaków do otworów, który umożliwi szybkie i precyzyjne wykonanie otworów tam, gdzie tego potrzebujesz.

W zestawie wycinaków do otworów znajdziesz narzędzia o różnej średnicy, dzięki czemu możesz wykonać różnorodne prace. Wysokiej jakości przecinaki marki Matador to niezawodne wsparcie dla prowadzonych prac elektroinstalacyjnych oraz przy prefabrykowaniu rozdzielnic.

Zestaw wycinaków do otworów to wszechstronne narzędzie, którego nie może zabraknąć na wyposażeniu tapicera, kaletnika, szewca, montera czy elektroinstalatora.  

Zobacz produkty dostępne w naszej ofercie.

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Przygotowaliśmy dla Ciebie niezawodny zestaw wycinaków do otworów marki Matador. To wysokiej jakości narzędzia ręczne dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu możesz wykonywać różnorodne prace za pomocą jednego zestawu. 

Co wyróżnia narzędzia marki Matador? Solidna konstrukcja, wysokiej jakości materiały oraz doskonała trwałość. 

Zestaw wycinaków do otworów sprawdzi się do przycinania dywanów, wykładzin, linoleum, tapet, uszczelek oraz innych miękkich materiałów. 

Wycinaki do otworów to wszechstronne urządzenie za pomocą, którego możesz zrobić otwory w: 

• gumie,

• skórze i eko-skórze,

• tkaninie,

• filcu.

Co wyróżnia zestaw wycinaków do otworów marki Matador? Jednolita struktura - trzon produktu stanowi kute żelazo, a ostrze jest hartowane, dzięki czemu ma odpowiednią ostrość i nie tępi się zbyt szybko. 

Zobacz produkty dostępne w ofercie ARPOL Narzędzia. Wysokiej jakości wycinaki do otworów dostępne są w różnych rozmiarach – średnicach od 2 do 30 mm. Jeśli nie wiesz co wybrać, to skorzystaj z pomocy naszych doradców. Przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!