×

Latarki ręczne


Latarki ręczne – praktyczne źródło światła

Dodatkowe źródło światła przydaje się zawsze – w domu i zakładzie przemysłowym. Skorzystasz z niego także w warsztacie i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest jasne i dobrze oświetlone stanowisko pracy. 

Prezentujemy Ci dostęp do bogatej oferty latarek – ręcznych i czołowych w kompaktowej formie. Są one lekkie, poręczne i na tyle wydajne, że po naładowaniu czy wymianie baterii na nową świecą stabilnie przez wiele godzin. Ciemności na pewno Cię nie zaskoczą, a praca po zmroku czy w miejscach bez dostępu do światła dziennego będzie dla Ciebie przyjemnością.

Filters

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Warsztatowe oświetlenie w ARPOL

W ARPOL znajdziesz oryginalne latarki ręczne, kieszonkowe oraz czołowe. Jest to duży wybór produktów znanych i cenionych w branży marek, wśród nich Promat oraz Milwaukee. Oferowane produkty świetnie nadają się do użytku w domu i w warsztacie, jak również w większym zakładzie przemysłowym i poza nim – np. w czasie prac terenowych. Teraz nie ogranicza Cię pogoda, pora dnia ani ograniczona dostępność. Niezależne źródło światła pozwoli Ci prowadzić czynności serwisowe, diagnostyczne czy konserwacyjne w każdych warunkach. Będzie to zarówno wygodne, jak i bezpieczne. Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i złóż zamówienie online.

Kompaktowe latarki czołowe i ręczne

W pracy liczą się dla Ciebie wolne ręce? Latarka czołowa na regulowanej opasce, która nie uciska głowy to najlepszy wybór. Zapewni Ci niezależne źródło światła oraz doskonale doświetli każde miejsce. Zasilana bateriami pracuje stabilnie i przez dłuższy czas rozjaśnia mrok panujący wokół specjalisty.

Alternatywą pozostają tradycyjne latarki ręczne, w tym modele kieszonkowe i podłużne. Szczególnie te drugie zasługują na uwagę, bo są wyposażone w stopkę magnetyczną, co zapewnia jej stabilność podczas odkładania na blat czy ziemię. W zestawie producent dołącza ładowarkę klasyczną oraz samochodową. 

Szukasz dobrej latarki technicznej? Wybierz tę o szczelnej obudowie, świecącą mocnym, nieprzerwanym światłem. Doskonałą do pracy w warsztacie i w terenie.