×
Filtruj wg
Wykonany wg norm
Price
-

Zaciskarki do końcówek kablowych


Niezawodne i profesjonalne narzędzia 

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości narzędzi, które poprawią szybkość i komfort Twojej pracy, to świetnie trafiłeś. Przygotowaliśmy szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi, w tym zaciskarki do końcówek kablowych. Postaw na sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, które cieszą się popularnością wśród fachowców. Profesjonalne narzędzia, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów posłużą Ci wiele lat. 

Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

W sklepie online ARPOL Narzędzia https://arpoltools.pl/ znajdziesz wysokiej jakości zaciskarki do końcówek kablowych niemieckiej marki Matador. Narzędzie w bezpieczny i trwały sposób zaprasowuje końcówkę na przewodzie elektrycznym. Zaciskarka do złączek kablowych to ręcznie kute szczypce o doskonałej jakości, które posiadają przekładnie dźwigniową ułatwiającą pracę. Świetnie sprawdzą się do nieizolowanych i izolowanych końcówek kablowych. Zintegrowana osłona przeciwpoślizgowa zapewnia bezpieczeństwo. 

Jeśli planujesz wyposażyć swój warsztat, zakład lub serwis w narzędzia doskonałe jakości, to sprawdź ofertę naszego sklepu online. Przygotowaliśmy niezawodną ofertę z produktami najwyższej jakości, które cieszą się popularnością profesjonalistów na całym świecie. Nie wiesz, które produkty najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą dobrać najlepsze rozwiązania.