×
Arpol
Wykonany wg norm
Price
-

Zaciskarki do końcówek kablowych


Niezawodne i profesjonalne
Zaciskarki do końcówek kablowych

Potrzebujesz wysokiej jakości narzędzi, aby poprawić tempo wykonywania zleceń? Chcesz zadbać o swoją bazę sprzętową, by zagwarantować klientom wysoką jakość świadczonych usług? W sklepie internetowym Arpol znajdziesz urządzenia, narzędzia i akcesoria, jakich potrzebujesz, by wydajnie pracować. Zainwestuj w produkty, które posłużą Ci przez lata takie jak zaciskarki do końcówek kablowych.

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Produkty dla specjalistów

W Arpol oferujemy wysokiej jakości zaciskarki do końcówek kablowych Matador oraz Knipex 2komponentowe, PCV oraz automatyczne. Te produkty niemieckich producentów wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością. Wykonane ze stali wanadowej zaciskarki do końcówek kablowych Knipex są odkuwane, a następnie hartowane w oleju, więc wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Precyzyjne profile zapewniają optymalne efekty zagniatania, a oksydowana główka wpływa na wysoką jakość produktu. Siła zagniatania szczypiec jest ustawiania fabrycznie z najwyższą precyzją, a 6 stref zagniatania pozwala utrzymać wysoką wydajność. Szczypce dźwigniowe Knipex mają rękojeść z przełożeniem na dźwignię powleczoną wieloskładnikowym tworzywem sztucznym, dzięki któremu narzędzie doskonale leży w dłoni.

Bogata oferta Arpol

Jeśli chcesz wyposażyć swój warsztat lub zakład w narzędzia doskonałej jakości, które będziesz z powodzeniem używać przez kilka kolejnych lat, wybierz produkty z naszej oferty. W Arpol współpracujemy z najlepszymi producentami, których rozwiązania są polecane przez profesjonalistów na całym świecie.