×

Zestawy kluczy nasadowych przegubowych


W ARPOL Narzędzia znajdziesz profesjonalny zestaw kluczy nasadowych marki Matador. Zbiór różnorodnych kluczy nasadowych sprawia, że z łatwością dopasujesz narzędzie do charakteru wykonywanych prac. Doskonale sprawdzą się podczas prac pod dużym obciążeniem, np. w serwisach mechanicznych lub samochodowych.

Klucze marki Matador dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości stali chromowo wanadowanej. Matowe wykończenie narzędzi sprawia, że doskonale leżą w dłoni zapewniając komfort oraz bezpieczeństwo nawet podczas dłuższego użytkowania. Sprawdź zestaw kluczy nasadowych profesjonalnych dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

W naszym sklepie online przygotowaliśmy wyselekcjonowany asortyment profesjonalnych narzędzi najwyższej jakości. Wszystko po to, żeby odpowiedzieć na oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Wiemy jak ważne są solidne, niezawodne i bezpieczne narzędzia, dlatego w ARPOL znajdziesz produkty od najlepszych producentów na świecie oraz w Europie.

Zestaw kluczy nasadowych niemieckiej marki Matador zawiera 7 kluczy nasadowych w różnych  rozmiarach. To świetna propozycja do warsztatów samochodowych oraz mechanicznych, gdzie wykonywane są różnorodne prace. Klucze wchodzące w zestaw kluczy nasadowych profesjonalnych, zostały wykonane z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej. Matowe wykończenie zapewnia pewny i komfortowy chwyt. Szeroki zakres ruchomości głowicy klucza zapewnia większy zakres pracy i umożliwia dostęp nawet do trudnodostępnych miejsc.

Postaw na sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/.