×
Filtruj wg
Price
-

Elementy wymienne obuchy, trzonki


Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór wysokiej jakości młotków dopasowanych do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz również elementy wymienne do młotków jak trzonek do młotka oraz obuch młotka

Szeroki wybór rozmiarów oraz materiałów, z których zostały wykonane elementy zamienne, bez problemu znajdziesz to, czego potrzebujesz. 

Trzonek do młotka marki Wera dostępny w kilku rozmiarach, został wykonany z wysokiej jakości drewna jesionowego. Obuch młotka marki Wera dostępny jest w wersji z nylon, octanu celulozy oraz uretanu. Zobacz produkty dostępne w naszej ofercie.

Filters

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Poszukujesz elementów zamiennych do młotka? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rozmiarów oraz materiałów najwyższej jakości. Bez problemu wybierzesz trzonek do młotka lub obuch młotka, który potrzebujesz do swojego narzędzia. 

Trzonek do młotka niemieckiej marki Wera został wykonany z wysokiej jakości drewna jesionowego i doskonale sprawdzi się jako element zamienny do młotków typ 100, 101, 102. Natomiast obuch do młotka dostępny jest w wersji z uretanu, nylonu oraz z octanu celulozy, które będą pasować do młotków typu 100, 101, 102. Twardy nylon doskonale sprawdzi się do prac blacharskich, wykończeniowych oraz do montażu stoisk, hal i namiotów. Obuch wykonany z celulozy znajdzie swoje przeznaczenie do pobijania elementów takich jak części maszyn, elementów złącznych itp., bez ryzyka ich uszkodzenia. Wymienny obuch z uretanu odporny na ścieranie oraz pękanie, doskonale sprawdzi się do zabudowy nadwodzi, mechaniki samochodowej oraz budowy maszyn.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości narzędzia profesjonalne. Bez względu na to, czego potrzebujesz, przygotujemy dla Ciebie rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Odwiedź nasz sklep online lub skontaktuj się z naszymi doradcami.