×
Filtruj wg
System miar
System
Price
-

Zestawy nasadek udarowych


Zestaw nasadek udarowych japońskiej marki Koken składa się z szerokiego wyboru rozmiarów, dlatego to doskonałe rozwiązanie do Twojego zakładu, warsztatu lub serwisu. 

W naszej ofercie dostępny jest komplet nasadek 3/4" oraz 1/2". Nasadki udarowe zestaw zostały wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, kutej i czernionej. Nasadki doskonale sprawdzą się do pracy z bardzo twardymi materiałami, dlatego są stosowane w przemyśle ciężkim, warsztatach samochodowych, serwisach oraz przemyśle lotniczym, kolejowym oraz stoczniowym. 

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz szeroki wybór produktów, m.in. zestaw nasadek do klucza udarowego japońskiej marki Koken. W zestawie znajdziesz szeroki wybór rozmiarów, które pozwolą na szerokie zastosowanie narzędzi. Komplet nasadek 3/4” oraz 1/2" składa się z 13 elementów, umieszczonych w metalowym opakowaniu. 

Nasadki marki Koken przeznaczone są do stosowania z elektronarzędziami akumulatorowymi, sieciowymi oraz pneumatycznymi z napędem udarowym. 

Poszukujesz niezawodnych narzędzi? Odwiedź nasz sklep online https://arpoltools.pl/ i wybierz produkty dopasowane do Twoich potrzeb. Szeroka oferta od producentów cenionych w Europie oraz na całym świecie sprawia, że bez problemu znajdziesz wysokiej jakości produkty. Jeśli nie jesteś pewny, które narzędzia wybrać, to skontaktuj się z nami. Nasi doradcy stworzą spersonalizowaną ofertę.