×
Arpol
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce płaskie


W Twojej pracy liczy się dobre tempo i precyzja? Wybierając narzędzia ręczne, skupiaj się na jakości ich wykonania. Wysoki komfort nawet w realizacji trudnych zadań zapewnią Ci szczypce płaskie Matador i Knipex. W naszej ofercie znajdziesz produkty spełniające wyśrubowane normy bezpieczeństwa, chętnie wybierane przez ekspertów z całego świata!

Filters

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-12 z 53 pozycji

Wygodne trzymanie, idealne przecinanie

Szczypce płaskie Knipex i Matador zostały zaprojektowane z myślą o użytkowaniu profesjonalnym. Doskonale sprawdzą się podczas przytrzymywania elementów, ich ściskania i kształtowania. Na konstrukcję narzędzi składają się szczęki – gładko wykończone, nie niszczą podzespołów, nie uszkadzają ich powierzchni. Solidnie trzymają, przy czym operator nie musi używać do tego zbyt dużo siły. Nawet wielogodzinna praca z ich wykorzystaniem oznacza komfort i dobre samopoczucie. To także zasługa wygodnej rękojeści wykonanej z tworzywa sztucznego, która jest łatwa w utrzymaniu czystości i antypoślizgowa. W ergonomiczny sposób przylega do dłoni, gwarantując stabilizację na wysokim poziomie.

W asortymencie sklepu Arpol znajdziesz szczypce płaskie Matador i Knipex w dwóch podstawowych wersjach do wyboru:

    • komponentowe,

    • PCV.

Poszczególne modele różnią się nie tylko materiałem, z jakiego wykonano komponenty, ale też rozmiarem. Sprawdź dostępne opcje i wybierz pojedyncze narzędzia lub całe zestawy do swojego warsztatu. W razie pytań – skonsultuj się z naszym ekspertem!