×

Akcesoria do nasadek 3/8"


Chcąc zwiększyć komfort codziennej pracy oraz poprawić jakość świadczonych usług, sięgnij po podstawowe sprzęty, narzędzia ręczne oraz pozostałe akcesoria do nasadek 3/8” Matador i innych marek. W ofercie naszego sklepu internetowego, znajdziesz profesjonalne produkty, które znacznie poprawią tempo pracy oraz pozwolą Ci realizować nawet bardziej skomplikowane zadania!

Filters

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Akcesoria znanych i cenionych marek

W montażu, renowacji, modernizacji instalacji czy sieci bardziej niż gdziekolwiek indziej liczy się precyzja. Dokładność zapewnią Ci pozostałe akcesoria do nasadek 3/8” Koken i inne. To części takie jak:

    • redukcje,

    • przedłużki,

    • pokrętła,

    • przeguby. 

Proponujemy solidnie wykonane elementy, które odznaczają się wysoką jakością wykonania, solidnością, a także kompatybilnością z najpopularniejszymi urządzeniami. Pozostałe akcesoria do nasadek 3/8” Wera i innych niemieckich producentów zapewnią Ci wysoką jakość oraz komfort – tak ważne w pracy każdego specjalisty. 

Dzięki dostępności różnych wersji oraz rozmiarów akcesoriów, każdy profesjonalista znajdzie w sklepie Arpol wyposażenie do swojej skrzynki z narzędziami. Inwestując w pozostałe akcesoria do nasadek 3/8” Gedore, Stahlwille, zyskujesz elementy ze stali stopowej chromowo-wanadowej pokryte dodatkowymi warstwami antykorozyjnymi. Dzięki utwardzanym częściom i łatwemu montażowi w łatwy, stabilny sposób łączą się one z pozostałymi narzędziami. Potrzebujesz ich w swojej pracy!