×

Klucze nasadowe


Profesjonalne klucze nasadowe przeznaczone są do pracy pod dużymi obciążeniami, szczególnie dedykowane dla serwisów mechanicznych oraz samochodowych, dla dobrze sprawdzą się również w hydraulice oraz na budowie. 

Ze względu na szeroki wybór różnorodnych wariantów, warto zainwestować w zestaw narzędzi o różnej budowie oraz rozmiarze. Klucze nasadowe profesjonalne wykonane są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i sprawdź ofertę naszego sklepu online https://arpoltools.pl/.  

Filters

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Profesjonalne klucze nasadowe 

W ARPOL Narzędzia zebraliśmy niezawodne narzędzia dla specjalistów, które dostępne są w kilku wariantach do wyboru. Polecamy doskonałej jakości profesjonalny zestaw kluczy warsztatowych marki Matador. 

Profesjonalne klucze nasadowe Matador zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół oraz z wysokiej jakości materiałów, zapewniając bezpieczeństwo oraz niezawodność. 

W asortymencie sklepu online  ARPOL https://arpoltools.pl/ znajdziesz narzędzia przegubowe, wkrętarki nasadowe klasyczne oraz giętkie. Na asortyment składają się:

    • klucze nasadowe niemieckiej marki Matador. 

Narzędzia i akcesoria dostępne w naszej ofercie zapewniają niezawodność oraz szerokie zastosowanie nawet podczas wykonywania najtrudniejszych prac. 

Dostępne są bowiem zestawy z nasadkami w rozmiarach od 8 do 32 mm. W zależności od charakteru swojej pracy bez trudu dopasujesz do nich kompatybilne grzechotki, nasadki typu E lub nasadki calowe.

Postaw na klucze nasadowe profesjonalne, które charakteryzuje niezawodność oraz dobra jakość. Sprawdź produkty dostępne w ofercie naszego sklepu online https://arpoltools.pl/