×

Klucze nasadowe


Solidne klucze nasadowe są podstawowym wyposażeniem każdego fachowca pracującego na budowie, w motoryzacji lub hydraulice. Ze względu na to, że występują w kilku wersjach, warto zainwestować w zestaw narzędzi o różnej budowie. Dodatkowo można rozbudować klucze nasadowe o przedłużki, redukcje czy przeguby zwiększające zakres możliwości w obszarze montażu i demontażu. 

Filters

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Nasza oferta kluczy nasadowych

W naszej ofercie zebraliśmy niezawodne narzędzia dla specjalistów, które występują w kilku wersjach do wyboru. Polecamy uznane na całym świecie wyroby takich marek jak Matador, Gedore czy Wera. Klucze nasadowe wykonane przez nich gwarantują wysoki komfort pracy oraz zwiększają efektywność podejmowanych działań. 

W asortymencie sklepu Artpol znajdziesz narzędzia przegubowe, wkrętarki nasadowe klasyczne oraz giętkie. Na asortyment składają się:

    • klucze nasadowe Matador,

    • klucze nasadowe Gedore,

    • klucze nasadowe Wera,

    • klucze nasadowe Stahlwille.

Od produktów możesz oczekiwać przede wszystkim dużej niezawodności oraz szerokiego spectrum zastosowań. Dostępne są bowiem zestawy z nasadkami w rozmiarach od 8 do 32 mm. Zgodnie z europejską numeracją proponujemy zbieraki w pięciu podstawowych rozmiarach (podawanych w milimetrach): 6,3, 10, 12,5, 20, 25. 

W zależności od charakteru swojej pracy bez trudu dopasujesz do nich kompatybilne grzechotki, nasadki typu E lub nasadki calowe. Całość umożliwi Ci wszechstronną realizację zadań w warsztacie lub w terenie. Klucze nasadowe przechowasz i przetransportujesz w wygodnej skrzynce narzędziowej lub przypięte do pasa roboczego.