×
Filtruj wg
Price
-

Akcesoria udarowe do nasadek 1.1/2"


Akcesoria udarowe do nasadek 1.1/2”

Jako fachowiec, który szuka narzędzi i akcesoriów do nich, nie uznajesz żadnych kompromisów w budowaniu własnego zaplecza technologicznego. Każda część i element wyposażenia warsztatu czy skrzynki z narzędziami jest ważny i powinien być starannie przemyślany. W odpowiedzi na Twoje oczekiwania dostarczamy akcesoria udarowe do nasadek 1.1/2” Koken – japońskiego producenta nasadek, przedłużek, grzechotek oraz wielu innych.

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Precyzyjne i niezawodne japońskie narzędzia

Japońskie narzędzia słyną ze swojej niezawodności. Zarówno podstawowe sprzęty, jak również akcesoria udarowe do nasadek 1.1/2” Koken odpowiadają wszystkim potrzebom ekspertów działających w różnych branżach. Dzięki adapterom, przedłużkom, przegubom czy redukcjom wykonanym z wysokiej jakości materiałów, mogą oni działać jeszcze szybciej i skuteczniej, nie martwiąc się przestojami. Niespodziewane wypadki przy pracy nie dotyczą tych, którzy są przygotowani na błyskawiczne reagowanie. Do dokręcania, odkręcania, naprawiania czy modernizowania instalacji wszelkiego rodzaju, a także do sięgania głębiej, w trudno dostępne miejsca niezawodne okażą się akcesoria udarowe do nasadek 1.1/2” Koken.

Zapraszamy na wygodne zakupy internetowe w sklepie online. Znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne do wyposażenia warsztatu oraz podręcznej skrzynki z narzędziami. W razie wątpliwości, chęci zamówienia większej ilości produktów lub zamówienia wyceny, skontaktuj się z nami. Sprzedawcy Arpol służą merytorycznym wsparciem i zaproponują Ci rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb.