×
Filtruj wg
Price
-

Ściagacze zaczepowe


Ściągacze zaczepowe – wysoka jakość w przystępnej cenie

Szukasz solidnych ściągaczy zaczepowych, które będą nadawały się do prowadzenia prac w Twoim zakładzie czy warsztacie? Świetnie się składa, bo możemy zaproponować Ci dostęp do niezawodnych narzędzi marki Kukko. Od wielu lat cieszą się one dużym uznaniem wśród fachowców, którzy cenią je za ergonomiczny kształt i wygodny chwyt, a także serię rozwiązań poprawiających poziom bezpieczeństwa. Zobacz, jak prezentuje się nasz asortyment. Tworzą go wyłącznie sprawdzone rozwiązania, którym sami zaufaliśmy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów stań się jednym z nich, a zakupy w ARPOL staną się najlepszą inwestycją w profesjonalne narzędzia.

Filters

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Solidne ściągacze zaczepowe dla profesjonalistów

Oferujemy różne warianty ściągaczy zaczepowych, wśród nich ściągacze wewnętrzne 2-zaczepowe i 3-zaczepowe. Czym się charakteryzują? 

Bardzo duże powierzchnie chwytające zapewniające bezpieczną pracę,

wbudowanym ogranicznikiem zabezpieczającym przed nadmiernym naprężeniem i przeciążeniem,

specjalną powłoką, którą zostało pokryte wrzeciono ściągacza mechaniczne i gwint walcowany.

Wykorzystaj oferowane przez nas narzędzia do ściągania zabudowanych łożysk, pierścieni zewnętrznych łożyska i tulejek. Zapewnią Ci one wysoki komfort pracy oraz ergonomię i staną się praktycznym narzędziem wspierającym codzienne czynności, które do tej pory wymagały użycia sporo siły.

Zamów specjalistyczne ściągacze zaczepowe online

Rozumiemy, jakie znaczenie dla jakości i bezpieczeństwa prowadzonych przez Ciebie prac mają specjalistyczne narzędzia, w tym ściągacze zaczepowe. Zwracamy uwagę na to, że produkty z naszej oferty powstały z solidnych materiałów wysokiej jakości, co czyni je wartymi rozważenia podczas urządzania przedsiębiorstwa, doposażania go, modernizowania czy zmieniania głównego profilu prowadzonej działalności. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wygodnego zamówienia ściągaczy zaczepowych online z dostawą na wskazany adres. Nasi doradcy służą Ci wsparciem technicznym!