×

Młotki bezodrzutowe


W naszej ofercie przygotowaliśmy wysokiej jakości młotki bezodrzutowe, które doskonale sprawdzą się w przemyśle, motoryzacji, handlu oraz w pracach domowych.  

Młotki bezodrzutowe posiadają stabilny korpus wykonany z wytrzymałych materiałów, trzonek z drewna hikorowego odporny na uszkodzenia oraz odporne obuchy. Główną zaletą młotków jest to, że po uderzeniu nie odskakują od materiału zapewniając bezpieczeństwo podczas użytkowania.  

Zobacz wysokiej jakości młotki bezodrzutowe marek Matador oraz Kukko, które charakteryzuje doskonała wytrzymałość oraz solidne materiały. Dostępność różnych rozmiarów pozwala dobrać narzędzie do wykonywanych prac. 

Filters

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Młotki bezodrzutowe to uniwersalne narzędzie, które  ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków. Doskonale sprawdzą się podczas wbijania klinów, palików, kołków oraz słupków. To niezawodne narzędzie m.in. przy pracach budowlanych oraz warsztacie samochodowym.

Młotki bezodrzutowe mają takie samo zastosowanie jak młotki z gumowych obuchem, jednak wyeliminowany został efekt odrzutu podczas uderzenia. Młotki bezodrzutowe wykorzystywane są tam, gdzie potrzeba silnego uderzenia, ale bez ryzyka uszkodzenia materiału.

Dostępne w naszej ofercie młotki bezodrzutowe marek Kukko oraz Matador zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego charakteryzują się solidnością i wysoką wytrzymałością. Ofertujemy Ci narzędzia, które pomogą w skutecznej i bezpiecznej pracy.

Jeśli poszukujesz niezawodnych narzędzi, to poznaj ofertę naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz profesjonalne narzędzia. Jeśli nie wiesz co wybrać, to skontaktuj się z naszymi doradcami. Pomożemy dobrać rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.