×
Arpol
Długość (l)
Price
-

Przebijaki


Przebijaki

Potrzebujesz profesjonalnych narzędzi, przy pomocy których wykonasz precyzyjne otwory w materiałach o różnej twardości, grubości i strukturze? Zdecydowanie przydadzą Ci się przebijaki, które świetnie współpracują z młotkami. Mając stożkowate końcówki o kilku ostrościach do wyboru, mogą pomóc w wykonywaniu precyzyjnych otworów w blachach, skórach, drewnie czy papierze. Ponadto producenci deklarują ich uniwersalność, czyli przygotowanie do wspierania Cię w innych zadaniach, np. wybijaniu sworzni z otworów.

Filters

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Przebijaki dla profesjonalistów

Choć są stosunkowo niewielkimi narzędziami, to każdy profesjonalista przyzna, że ułatwiają codzienną pracę oraz usprawniają ją. Zdecydowanie przyspieszają wykonywanie otworów nawet w twardszych materiałach, pozwalając zachować dokładność, równe odstępy i identyczne średnice. To ważne, gdy dla realizacji swojego projektu stolarskiego, kaletniczego czy renowacyjnego skupiasz się na jakości wykonania oraz wykończenia. 

W naszej ofercie znajdziesz produkty o zastosowaniu uniwersalnym, jak również wyspecjalizowane przeznaczone dla fachowców z konkretnych branż. Wśród nich są:

przecinaki ślusarskie,

przebijaki ślusarskie,

punktaki ślusarskie,

przebijaki kaletnicze,

przebijaki do wybijania sworzni z otworów.

Są one przygotowane do pracy w różnych warunkach. Na ich trwałość wpływa wykonanie z wysokogatunkowych materiałów. To przede wszystkim hartowana stal chromowo-wanadowa, dodatkowo lakierowana na czarno. Taka powłoka stanowi skuteczne zabezpieczenie przed korozją. 

Zamów przebijaki online

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień online na wysokiej klasy przebijaki firmy Matador. Znajdziesz u nas zarówno pojedyncze produkty o średnicach 3, 4, 5, 6, 8 i 10 mm, jak również całe zestawy. Wszystkie są wyrobami certyfikowanymi i spełniają normy jakości DIN6458 From B/D.

Masz pytania odnośnie do asortymentu? Szukasz konkretnego produktu lub nie wiesz, co najlepiej wybrać? Chętnie Ci doradzimy. Skonsultuj się z nami i zyskaj potrzebne informacje. Serdecznie zapraszamy do ARPOL!