×
Filtruj wg
Długość (l)
Price
-

Przebijaki


Przebijaki to profesjonalne narzędzia, dzięki którym wykonasz precyzyjne otwory w materiałach o różnej twardości, grubości oraz strukturze. Szeroki wybór rozmiarów pozwala wybrać narzędzie dopasowane do indywidualnych potrzeb. 

Przebijaki do otworów zostały wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali chromowo-wanadowej, a powierzchnia przebijaka została dodatkowo polakierowana na kolor czarny, co zapobiega korozji. 

Przebijaki do skóry lub do metalu to narzędzia, które doskonale współpracują z młotkami. Szeroki wybór rozmiarów końcówek sprawia, że przebijaki sprawdzą się w różnorodnym zastosowaniu jak np., w wykonywaniu precyzyjnych otworów w blachach, skórach, drewnie czy papierze.  

Filters

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Przebijaki dostępne w naszej ofercie to narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę, dlatego nie może go zabraknąć w Twoim warsztacie. Przebijaki do otworów przyspieszają pracę i pozwalają na wykonywanie precyzyjnych otworów nawet w twardych materiałach. To narzędzie pozwala zachować dokładność, równe odstępy oraz identyczne średnice. 

Szeroki wybór rozmiarów przebijaków sprawia, że doskonale sprawdzą się do szerokiego zastosowania np. w projektach stolarskich, kaletniczych czy przy pracach renowacyjnych. 

Przebijaki marki Matador sprawdzą się również podczas wykonywania innych prac, jak np. wybijanie sworzni z otworów. 

W naszej ofercie znajdziesz produkty o zastosowaniu uniwersalnym, jak również wyspecjalizowane przeznaczone dla fachowców z konkretnych branż. 

Przebijaki do otworów, 

Przebijak ślusarski, 

Przebijak do metalu

Przebijak do skóry. 

Wysokiej jakości materiały, z których zostały wykonane narzędzia sprawiają, że przebijaki sprawdzą się w różnorodnych warunkach. Poznaj produkty marki Matador dostępne w naszej ofercie. 

Postaw na produkty wysokiej jakości. Jeśli nie wiesz, które rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze, to skontaktuj się z naszymi doradcami.