×

Przedłużki do nasadek


Przedłużki do kluczy nasadowych to niezbędny element wyposażenia każdego zakładu. Szukasz narzędzi znanych producentów, które oprócz wysokiej jakości zapewniają także precyzję działania? W sklepie internetowym ARPOL znajdziesz duży wybór przedłużek do nasadek. Ponad 25-letnia obecność na rynku sprawia, że możemy zaproponować ogromny wybór narzędzi. Ich wspólnym mianownikiem jest wysoka jakość i niezawodność. Nasze narzędzia sprawdzają się w warsztatach oraz serwisach firm działających w różnych branżach.

Filters

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-12 z 85 pozycji

Duży wybór przedłużek do nasadek

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz przedłużki do nasadek znanych i cenionych producentów. Oferujemy narzędzia marki MATADOR, KOKEN, WERA, GEDORE oraz STAHLWILLE. Na uwagę zasługuje duże zróżnicowanie przedłużek. Sprzedajemy modele zwykłe, uchylne oraz giętkie. Dodatkowym atutem jest szeroki wybór rozmiarów, wśród których znajdziesz najpopularniejsze średnice 1/4”, 3/8”, 1/2”, 3/4" i 1”. Przedłużki do nasadek MATADOR pasują do wszystkich grzechotek tego producenta. Idealna kompatybilność ułatwia stworzenie kompletnego zaplecza narzędziowego. Dużą popularnością cieszą się również produkty niemieckiego producenta WERA. W naszym asortymencie nie mogło też zabraknąć produktów marki KOKEN. Japoński dostawca specjalizuje się w produkcji narzędzi ręcznych.

Przedłużki do nasadek z wysokiej jakości stali

Głównym atutem oferowanych produktów jest najwyższa jakość stali wykorzystanej w procesie produkcji. To gwarantuje trwałość i odporność na obciążenia nawet pomimo intensywnej eksploatacji. Przedłużki umożliwiają łatwe operowanie narzędziami nawet w trudno dostępnych miejscach. To pozwala wykonywać najtrudniejsze zadania z wielką precyzją. Duży wybór przedłużek o różnych długościach i średnicy ułatwia wybór narzędzi dopasowanych do specyfiki pracy w Twoim warsztacie. Ich zastosowanie umożliwia użycie większej siły przy operowaniu kluczem.

Wybierz niezawodne narzędzia znanych i cenionych producentów. Zadbaj o komfort, precyzję i efektywność pracy w Twojej firmie.