×

Nasadki udarowe 6kątne 1"


Nasadki udarowe 6-kątne 1”

Szukasz narzędzi i elementów, które pozwolą Ci wyposażyć nowoczesny, profesjonalny warsztat? W asortymencie naszego sklepu dla specjalistów znajdziesz nasadki udarowe 6kątne 1” w różnych wersjach do wyboru. Przy ich pomocy dokręcanie i odkręcanie śrub, nawet tych głęboko osadzonych, nie będzie stanowiła dla Ciebie problemu!

Filters

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-12 z 59 pozycji

Nasadki japońskie i niemieckie

Arpol to sklep, w którym dostępny jest wyłącznie specjalistyczny, oryginalny asortyment. Nasadki udarowe z naszej oferty odznaczają się wysoką jakością wykonania, dużą wytrzymałością oraz wszechstronnością zastosowań. To dlatego, że są dostępne w kilku wersjach:

  • nasadki 1, udarowe 6-kątne (MATADOR, KOKEN)
  • nasadki 1, udarowe 6-kątne długie (MATADOR, KOKEN)
  • nasadki 1, udarowe 12-kątne (MATADOR, KOKEN)
  • nasadki 1, udarowe trzpieniowe 6-kątne HEX (MATADOR, KOKEN)

Proponujemy nasadki udarowe 6-kątne 1” Matador oraz Koken – dwóch producentów uznanych w branży i cenionych ze względu na jakość i innowacyjność swoich narzędzi. Większość z nich wykonywana jest z twardej stali o dużej twardości, która jest odporna na rdzę czy odkształcanie. Dzięki temu elementy służą Ci niezawodnie przez dłuższy czas. Nadają się do prac wewnątrz i w plenerze – współpracują z kluczami pneumatycznymi i elektrycznymi z udarem. Możesz mieć pewność, że taki zestaw poprawi tempo Twojej pracy oraz codzienny komfort w realizowaniu zadań.

Zapraszamy na zakupy w Arpol. Profesjonalne nasadki udarowe 6-kątne 1” Koken i Matador znajdą uznanie w oczach ekspertów z branży motoryzacyjnej, ślusarskiej, wulkanizacyjnej oraz wielu innych.