×
Arpol
Szerokość szczęki (b2)
Grubość oczka (a1)
System miar
Rozmiar (b)
Średnica oczka (b)
Długość (l)
Szerokość szczęki (b1)
Wykonany wg norm
Średnica szczęki (a)
Price
-

Klucze płasko-oczkowe


Potrzebujesz narzędzi, które sprawdzą się zarówno w czasie pracy w warsztacie, jak i w gospodarstwie? Chcesz zainwestować w klucze płasko-oczkowe wysokiej jakości, które będą wygodne i wytrzymałe? W sklepie internetowym Arpol są dostępne narzędzia dla profesjonalistów. Postaw na niemieckie produkty, które są używane od pokoleń na całym świecie. 

Filters

Jest 80 produktów.

Pokazano 1-12 z 80 pozycji

Jakość, w którą warto zainwestować

Klucze płasko-oczkowe MATADOR wyróżniają się starannością wykonania i niezawodnością. Świetnie sprawdzą się podczas drobnych napraw, jak i poważnych remontów samochodów lub maszyn. Wykonane z chromu wanadowego i chromowane matowo są wygodne – nie wyślizgują się nawet z dłoni ubrudzonych smarem. Głowice kluczy są szlifowane automatycznie, więc zapewniają dłuższą żywotność zarówno samych kluczy, jak i śrub. Czy wiesz, że klucze płasko-oczkowe GEDORE są chętnie wybierane przez naszych klientów, bo świetnie leżą w dłoni i doskonale pracuje się nimi przez lata? Niemieckie narzędzia reprezentują wysoką jakość, w jaką warto zainwestować. 

Bogata oferta Arpol – narzędzia dla Ciebie! 

W sklepie internetowym Arpol są również dostępne klucze płasko-oczkowe STAHLWILLE – niemieckiego producenta z ponad 100-letnim doświadczeniem. Jesteśmy przekonani o wysokiej, niezmiennej jakości niemieckich narzędzi, które polecają profesjonaliści na całym świecie. Nasi klienci mają pewność, że wybierając produkty z Arpol, inwestują w precyzję wykonania i wysoką wytrzymałość produktów.  Przygotowaliśmy bogatą ofertę narzędzi. W naszym sklepie internetowym są dostępne: klucze płasko-oczkowe: proste, odgięte i grzechotkowe marek: MATADOR, GEDORE, STAHLWILL i WERA – czekają na Ciebie akcesoria niezbędne do pracy w warsztacie i w gospodarstwie. Odwiedź Arpol i wybierz różnorodne narzędzia na przykład: klucze płaskie lub klucze nastawne, które posłużą Ci do emerytury!