×
Filtruj wg
Marka
Szerokość szczęki (b2)
Grubość oczka (a1)
System miar
Rozmiar (b)
Średnica oczka (b)
Długość (l)
Szerokość szczęki (b1)
Wykonany wg norm
Średnica szczęki (a)
Price
-

Klucze płasko-oczkowe


Profesjonalne klucze płasko-oczkowe obok kluczy płaskich to jedne z najbardziej popularnych narzędzi ręcznych, które stanowią podstawowe wyposażenie warsztatów, serwisów czy zakładów produkcyjnych. Klucze płasko-oczkowe charakteryzują się tym, że posiadają na końcach dwie różne części robocze – szczęki oraz pierścień w tym samym rozmiarze.  

Klucze płasko-oczkowe dostępne w sklepie internetowym https://arpoltools.pl/,zostały wykonane przez niemiecką firmę  MATADOR – czołowego producenta narzędzi ręcznych wykonanych z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej z matowo-chromowaną powierzchnią. Klucze płasko-oczkowe są wykonane zgodnie z standardami norm DIN 3113 A oraz ISO 3318/7738.

Filters

Jest 80 produktów.

Pokazano 1-12 z 80 pozycji

Bogata oferta profesjonalnych kluczy płasko-oczkowych

Profesjonalne klucze płasko-oczkowe MATADOR wyróżniają się najwyższą jakością, starannością wykonania i niezawodnością. Świetnie sprawdzą się podczas drobnych napraw, jak i poważnych remontów samochodów lub maszyn. Wykonane z wysokiej jakości stali chromo-wanadowej z matowo-chromowaną powierzchnią gwarantują pewny uchwyt i nie wyślizgują się nawet z dłoni ubrudzonych smarem.

Jakość w którą należy inwestować

W sklepie internetowym z narzędziami https://arpoltools.pl/ dostępne są klucze płasko-oczkowe najlepszych i sprawdzonych producentów narzędzi ręcznych. Klienci wybierając klucze płasko-oczkowe mają pewność, że wybierają tylko najlepsze produkty o wysokiej, niezmiennej jakości niemieckich narzędzi, które polecają profesjonaliści na całym świecie. Inwestują w zakup kluczy płasko-oczkowych otrzymają nie tylko wysokiej jakości produkt ale także precyzję wykonania i ich wysoką wytrzymałość.