×
Arpol
Szerokość szczęki (b2)
Grubość oczka (a1)
Średnica (b1)
System miar
Rozmiar (b)
Długość (l)
Grubość oczka (a2)
Szerokość szczęki (b1)
Wykonany wg norm
System
Grubość klucza (a)
Rozmiar (a)
Średnica (b2)
Price
-

Klucze oczkowe


W Arpol oferujemy wyłącznie najlepsze narzędzia, które wyróżniają się starannością wykonania oraz ponadprzeciętną wytrzymałością. Jeśli chcesz zadbać o swoje miejsce pracy, przygotować bazę sprzętową w warsztacie, profesjonalnie wyposażyć stanowiska pracy, świetnie trafiłeś! W sklepie internetowym Arpol są dostępne klucze oczkowe produkowane w Niemczech i rozpoznawalne przez profesjonalistów na całym świecie! 

Filters

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-12 z 73 pozycji

Zainwestuj w wysokie standardy

Wiemy, że zakup zestawu kluczy może być dla wielu klientów inwestycją. Jesteśmy jednak przekonani, że każda złotówka zainwestowana w klucze oczkowe MATADOR lub innych niemieckich marek zwróci się z nawiązką. Nie bez powodu klucze oczkowe GEDORE są polecane przez specjalistów w Europie i na świecie. Jeśli chcesz, aby Twoja firma reprezentowała najwyższe standardy, zadbaj o wybór odpowiednich kluczy, których będziesz używał przez lata! Polecamy naszym klientom również klucze oczkowe STAHLWILLE i klucze oczkowe WERA – marki, która wciąż cieszy się małą popularnością w Polsce. W Arpol staramy się to zmienić, bo praca z narzędziami WERA to prawdziwa przyjemność!

Bogata oferta Arpol

W naszym sklepie internetowym są dostępne klucze oczkowe: GEDORE, MATADOR, STAHLWILLE i WERA do różnych zastosowań. W każdej kategorii produktów znajdziesz pojedyncze narzędzia oraz gotowe zestawy, które znacznie uprawnią Twoją pracę. Sprawdź, które klucze najlepiej pasują Tobie i Twoim pracownikom i dzięki przemyślanym zakupom popraw efektywność codziennej pracy w Twojej firmie. Wybierz również klucze do podbijania i klucze do dociągania, z którymi realizacja zadań nabierze odpowiedniego tempa! W ofercie Arpol na pewno znajdziesz narzędzia, które spełnią Twoje oczekiwania.