×
Arpol
Szerokość szczęki (b2)
Grubość oczka (a1)
Średnica (b1)
System miar
Rozmiar (b)
Długość (l)
Grubość oczka (a2)
Szerokość szczęki (b1)
Wykonany wg norm
System
Grubość klucza (a)
Rozmiar (a)
Średnica (b2)
Price
-

Klucze oczkowe


W ARPOL Narzędzia oferujemy naszym klientom wyłącznie najlepsze narzędzia, które wyróżniają się nie tylko starannością wykonania, ale również wysoką jakością i wytrzymałością. Jeśli chcesz zadbać o wyposażenie swojego warsztatu lub serwisu, to doskonale trafiłeś! W naszym sklepie online stawiamy na sprawdzone rozwiązania i przygotowaliśmy produkty od najlepszych producentów, w tym klucze oczkowe marki Matador. Sprawdź nasz sklep online https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-12 z 73 pozycji

Wiemy jak ważne jest profesjonalne wyposażenie warsztatu lub serwisu, dlatego w ARPOL Narzędzia znajdziesz sprawdzone rozwiązania od najlepszych producentów na świecie oraz w Europie. W szerokiej ofercie profesjonalnych produktów znajdziesz m.in. klucze oczkowe niemieckiej marki Matador. Postaw na niezawodną jakość i niemiecką precyzję. 

Klucze oczkowe Matador wykonane są z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Matowo-chromowana powierzchnia klucza sprawia, że narzędzie dobrze trzyma się w dłoni podczas wykonywanych prac. 

Klucze oczkowe doskonale sprawdzą się podczas pracy przy silnikach samochodowych oraz przy instalacji gaźników czy alternatorów. 

W ARPOL Narzędzia znajdziesz profesjonalne i solidne narzędzia ręczne oraz akcesoria. W każdej kategorii produktów znajdziesz pojedyncze narzędzia oraz gotowe zestawy, które usprawnią codzienną pracę. Sprawdź, które klucze najlepiej sprawdzą się w Twoim warsztacie lub serwisie i dobierz najlepsze rozwiązania. Postaw na profesjonalne klucze oczkowe, dzięki którym realizacja zadań nabierze odpowiedniego tempa! Sprawdź ofertę ARPOL Narzędzia https://arpoltools.pl/