×

Klucze fajkowe


Szukasz niezawodnych narzędzi, które wesprą realizację codziennych zadań w Twoim przedsiębiorstwie? Klucze fajkowe Matador i Gedore to nasze propozycje dla profesjonalistów szukających sprzętów europejskiej jakości. Powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego warsztatu, gdyż oferują ponadprzeciętny komfort pracy oraz usprawniają wykonywane przez profesjonalistów czynności. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie sklepu Arpol!

Filters

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Klucze fajkowe Matador i Gedore

Kompletując nasz asortyment, skupiliśmy się na wyborze narzędzi pochodzących od uznanych w branży producentów. I tak w ofercie znalazły się solidne:

    • klucze fajkowe Matador,

    • klucze fajkowe Gedore.

Ze względu na dostępność wielu wariantów produktów, polecamy je mechanikom samochodowym, hydraulikom, pracownikom elektrowni, zakładów przemysłowych, zatrudnionym w branży remontowej oraz budowlanej. 

Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, proponujemy zarówno produkty solo, jak i w zestawach. Znajdziesz wśród nich różne rodzaje narzędzi, które mają charakterystyczną konstrukcję i gniazda do odkręcania nawet mocno osadzonych śrub o różnych średnicach. Dzięki szczególnie głębokim łbom możesz swobodnie chwytać wystające trzpienie i wykręcać śruby bez użycia siły. Również te, znajdujące się w trudno dostępnych miejscach.

Chromowana stal, z której powstają klucze fajkowe Gedore i Matador gwarantuje im bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na pracę w trudnych warunkach. Konstrukcja nie osłabia się pod wpływem wody czy wysokich temperatur. Niewielki ciężar i świetnie wyprofilowany uchwyt gwarantują wygodę pracy nawet w wymagających okolicznościach. Dlatego, jeżeli zależy Ci na niezawodnych narzędziach dla profesjonalistów, zrób zakupy w sklepie Arpol!