×
Filtruj wg
Marka
Szerokość szczęki (b2)
Grubość oczka (a1)
System miar
Rozmiar (b)
Średnica oczka (b)
Długość (l)
Szerokość szczęki (b1)
Wykonany wg norm
Średnica szczęki (a)
Price
-

Klucze płasko-oczkowe proste


Klucze płasko-oczkowe proste to podstawowe wyposażenie torby narzędziowej każdego technika, mechanika, montera oraz pracownika zakładu produkcyjnego. Najlepszy klucz płasko-oczkowy prosty wykonany został z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej z matowo-chromowaną powierzchnią. Klucz posiada ten sam rozmiar szczęk i pierścienia. Profilowany trzpień klucza zapewnia przyczepność do dłoni i nie ma ryzyka, że klucz wyślizgnie się z rąk podczas wykonywanych czynności naprawczych. Szczęki klucza ustawione są pod kątem 15°. Profesjonalne klucze płasko-oczkowe proste wykonane są zgodnie ze standardami DIN 3113 A oraz ISO 3318/7738. Profesjonalne klucze płasko-oczkowe proste charakteryzują się prostokątnym kształtem końcówki, co pozwala na łatwe dokręcanie lub odkręcanie śrub i nakrętek z płaskim kształtem główki.

Filters

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-12 z 41 pozycji

Wysoka jakość i precyzja wykonania kluczy płasko-oczkowych prostych

W asortymencie sklepu internetowego z narzędziami https://arpol-tools.com/ ogromne znaczenie mają narzędzia, które zostały specjalnie zaprojektowane do spełniania konkretnych potrzeb Użytkownika. Osoby, które na co dzień w swojej pracy posługują się narzędziami ręcznymi wiedzą jak ważna jest wysoka jakość materiałów z jakich są wykonane oraz precyzja w działaniu.

Profesjonalne klucze płasko-oczkowe proste marki MATADOR jakie oferujemy Klientom to narzędzia, które łączą w sobą funkcjonalność oraz precyzję. Klucze płasko-oczkowe proste dostępne są w różnych rozmiarach co umożliwia dopasowanie narzędzia do wymiarów śruby lub nakrętki.