×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Szczypce do rur COBRA


Szczypce do rur Knipex Cobra to niezawodne narzędzie dla osób, które cenią sobie oryginalne produkty niemieckiej jakości. Co wyróżnia szczypce do rur Knipex Cobra? Wysoka jakość wykonania, precyzja regulacji zapewniająca optymalne dopasowanie do przedmiotów o różnej wielkości, wygodną dla dłoni pozycji rękojeści oraz niezawodne bezpieczeństwo. Szczypce Knipex Cobra wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowanej posiadają normę DIN ISO 8976. Rękojeść wykonana z antypoślizgowego tworzywa sztucznego zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort podczas użytkowania. Sprawdź produkty w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/!

Filters

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Szczypce do rur Knipex Cobra to propozycja dla osób, które cenią sobie niezawodność oraz oryginalne produkty niemieckiej jakości. Szczypce Knipex Cobra wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz precyzyjna regulacja zapewniająca optymalne dopasowanie do przedmiotów o różnej wielkości i wygodną dla dłoni pozycję rękojeści. Szczypce wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowanej posiadają normę DIN ISO 8976. Rękojeść wykonana z antypoślizgowego tworzywa sztucznego zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort podczas użytkowania. 

Knipex szczypce do rur to doskonała propozycja dla fachowców zajmujących się układaniem instalacji wodociągowych, grzewczych i innych. Cobra Knipex sprawdzi się również w mechanice pojazdów, pracach remontowo-wykończeniowych, serwisach rowerowych oraz wszelkiego rodzaju pracach naprawczych. Szczypce Knipex Cobra to zarówno narzędzia przeznaczone do użytku profesjonalnego, jak i do prac domowych.

Co charakteryzuje Knipex Cobra? Możliwość precyzyjnej regulacji rozwarcia szczęk, powierzchnie chwytające ze specjalnie hartowanymi zębami, zabezpieczenie przed przyciśnięciem palców zapobiegające skaleczeniom. Samozaciskające się na rurach i nakrętkach szczypce do rur Cobra nie zsuwają się z chwytanego przedmiotu oraz wymagają użycia niewielkiej siły. Wszystkie szczypce Knipex Cobra zapewniają bezpieczeństwo, precyzję podczas wykonywania prac, szeroki zakres regulacji, dużą stabilność oraz zapewniają trwałe i niezawodne chwytanie.

Model Knipex Cobra VDE umożliwiają bezpieczną pracę przy instalacjach elektrycznych do 1000V.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. Knipex Cobra 125Knipex Cobra 150, 180 oraz 250 mmKnipex Cobra QuickSet to model wzbogacony o dodatkową funkcję dosuwania, która ułatwia pracę w wąskich i trudno dostępnych przestrzeniach montażowych.

W naszej ofercie znajdziesz szczypce do rur Knipex Cobra o różnorodnej wielkości oraz zakresie prac dla rur oraz nakrętek o różnym zakresie. Szeroki wybór pozwoli na wybranie odpowiednich narzędzi od wykonywanych prac.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy lub skonsultuj się z naszym doradcą, który pomoże wybrać niezawodne narzędzia profesjonalne! Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/