×

Pokrętła do nasadek 3/8"


Dobre narzędzia w Twojej pracy to podstawa? Gdy przychodzi czas na uzupełnienie lub wymianę zawartości skrzynki z narzędziami, postaw na pokrętła do nasadek 3/8” Matador lub Koken. Niemiecka jakość, podobnie jak japońska spełni oczekiwania każdego zawodowca. Dlatego w sklepie Arpol przygotowaliśmy dla Ciebie wyselekcjonowany asortyment produktów.

Filters

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Grzechotki, które spełniają swoje zadania

Pokrętła do nasadek 3/8” inaczej grzechotki, stanowią ważny element wyposażenia każdego szanującego się zakładu montażowego. Ze względu na szerokie spektrum zastosowań, występują w wielu wersjach do wyboru. Między sobą różnią się przede wszystkim kształtem trzpienia (najczęściej jest on kwadratowy) oraz długością i liczbą zębów (48 lub 72 sztuki). Tutaj oferujemy pokrętła do nasadek 3/8”, co oznacza, że są to narzędzia posiadające trzpienie 10-calowe współpracujące z nasadkami. Wśród nich znajdziesz:

    • pokrętła do nasadek 3/8” Matador,

    • pokrętła do nasadek 3/8” Koken,

    • pokrętła do nasadek 3/8” Wera,

    • pokrętła do nasadek 3/8” Gedore,

    • pokrętła do nasadek 3/8” Stahlwille.

Jako fachowiec na pewno znasz te marki i podobnie jak my, darzysz je zaufaniem. Oferowane przez nich narzędzia odznaczają się dużą wytrzymałością oraz bezawaryjną pracą. Tym, co zasługuje na szczególną uwagę jest działający bez zarzutów mechanizm zapadkowy.

Z perspektywy użytkownika ważny jest komfort pracy z narzędziem. Tutaj zapewniają go takie elementy jak antypoślizgowe rączki czy szybka wymiana nakładek dzięki mechanizmowi Quick Release.