×

Zestawy szczypiec


Szczypce to jedno z podstawowych narzędzi, których nie może zabraknąć w serwisie, zakładzie czy warsztacie. Znajdują swoje zastosowanie w pracach instalatorskich, montażowych oraz naprawczych. Doskonale sprawdzą się podczas szybkiego i precyzyjnego przecinania elementów, bez niszczenia ich powierzchni. Zestawy szczypiec to niezwykle skuteczne narzędzie, którego nie może zabraknąć zarówno u specjalistów, jak i w przydomowym warsztacie. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

W ARPOL Narzędzia przygotowaliśmy szeroki wybór profesjonalnych narzędzi, w tym zestawy szczypiec. Zestawy doskonale sprawdzą się jeśli potrzebujesz praktycznych narzędzi w kilku rozmiarach o różnorodnym zastosowaniu. Do wyboru masz kilka różnych zestawów szczypiec, które sprawdzą się jako kompleksowe wyposażenie warsztatu, zakładu lub serwisu.  

W zestawach znajdziesz narzędzia do chwytania: 

• chwytania,

• cięcia drutów,

• cięcia przewodów.

W sklepie online znajdziesz zestawy szczypiec od marek Matador oraz Knipex. To gwarancja doskonałej jakości oraz niezawodności. W praktycznych zestawach znajdują się najważniejsze i najbardziej przydatne szczypce, w tym szczypce uniwersalne, obcinaki boczne oraz szczypce półokrągłe z prostymi szczękami. 

Szczypce dostępne w zestawach zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół, stąd zastosowanie ostrzy hartowanych indukcyjne oraz stali narzędziowej z matowo chromowaną powierzchnią. Szczypce posiadają wyprofilowane szczęki oraz wygodne, ergonomiczne uchwyty, które ułatwiają manewrowanie szczypcami i docierają do nawet trudnodostępnych miejsc. 

Jeśli poszukujesz profesjonalnych narzędzi najwyższej jakości, to sprawdź ofertę naszego sklepu online https://arpoltools.pl/