×

Zestawy szczypiec


Szczypce znajdują wiele zastosowań w pracach instalatorskich, montażowych, naprawczych. Służą do szybkiego i precyzyjnego przecinania elementów, bez niszczenia ich powierzchni. Są niezwykle skuteczne, a przy tym odpowiednie zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Powinny zatem znaleźć się w każdym warsztacie!

Do wyboru masz co najmniej kilka różnych wersji szczypiec. Cały zestaw jest potrzebny do kompleksowego wyposażenia swojego miejsca pracy i zyskania narzędzi do:

chwytania,

cięcia drutów,

cięcia przewodów.

Zobacz nasz asortyment. Znajdziesz w nim wiele praktycznych akcesoriów. Każdy zestaw jest szczegółowo opisany, dlatego dokładnie wiesz, co kupujesz i jakiej jakości możesz się spodziewać. 

Szczypce Matador i Knipex

Szukasz solidnych szczypiec? Polecamy marki Matador i Knipex, które są dostępne w naszej ofercie. Przykładowy zestaw obejmuje szczypce uniwersalne, obcinaki boczne oraz szczypce półokrągłe z prostymi szczękami. Producenci dbają o jakość ich wykonania, stąd zastosowanie ostrzy hartowanych indukcyjnie czy stali narzędziowej z matowo chromowaną powierzchnią. Nadają się do cięcia twardych i miękkich drutów o różnych średnicach. Mają wyprofilowane szczęki oraz wygodne, ergonomiczne uchwyty dzięki którym łatwiej jest manewrować szczypcami, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc. 

Zakupy w ARPOL online

Prowadzimy sprzedaż online, bo wiemy, że taka forma jest dla naszych Klientów najwygodniejsza. Poza tym, daje możliwość skorzystania z szerokiego asortymentu produktów i zamówienia ich w korzystnych cenach. Zawsze też możesz skonsultować się zdalnie z naszymi doradcami, aby uzyskać informacje potrzebne do podjęcia decyzji zakupowej.

Kupując u nas zestaw szczypiec, wraz z nimi otrzymasz praktyczny i pojemny pokrowiec. Pomoże on w organizowaniu przestrzeni roboczej, a także bezpiecznym przechowywaniu narzędzi czy przewożeniu ich z miejsca na miejsce.

Zapraszamy do współpracy z ARPOL i składania zamówień na szczypce w naszym sklepie internetowym. 

Filters

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji