×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Wkrętaki udarowe


Wkrętaki udarowe dla wymagających użytkowników

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych narzędzi dla naszych klientów – zawodowców. Zajmujesz się prowadzeniem prac remontowych, montażowych, budowlanych? Wkrętaki udarowe są one nieocenione do luzowania zapieczonych śrub bez używania dodatkowych elektronarzędzi. 

Potrzebne Ci wkrętaki udarowe, które usprawnią przebieg wymienionych czynności? Mamy je w kilku wersjach – zamówisz je zarówno pojedynczo, jak i w zestawach, dlatego z łatwością dokonasz zakupów takich, jakich potrzebujesz, żeby prowadzić swoje prace.

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Profesjonalne wkrętaki udarowe – solo i w zestawach

Polecamy solidny wkrętak udarowy, dzięki któremu poluzujesz zapieczone śruby bardzo skutecznie i szybko, przy minimalnym nakładzie siły, bez użycia elektronarzędzi. Sprawdź przeznaczenie poszczególnych produktów z naszej oferty, np. do obsługi śrub M4-M8. 

Przykładowy zestaw, jaki zamówisz w naszym sklepie składa się z 17 elementów, które świetnie się uzupełniają. Jest wśród nich:

wkrętak udarowy 90Nm, 

bity krzyżakowe Phillips (PH), 

bity płaskie, 

do wkrętów z gniazdem czworokątnym, 

do wkrętów z gniazdem TORX,

adapter do maszynowych kluczy nasadowych z zabierakiem czworokątnym.

Produkty docenisz za ich trwałość, jakość i niezawodność. Wyraża się to w takich aspektach jak siła uderzenia młotkiem w tylną część wkrętaka zamieniana w ruch obrotowy czy wygodny uchwyt otrzymamy dzięki korpusowi pokrytemu tworzywem sztucznym. 

Zamów wkrętaki udarowe w sklepie ARPOL

Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu i zapoznania się z ich opisem technicznym. Znajdziesz w nich najważniejsze informacje na temat rodzaju konstrukcji – tutaj jest to wytrzymała konstrukcja dwukrzywkowa, w której siła uderzenia jest zmieniania w ruch obrotowy. Zaletą podręcznych i mocnych narzędzi WERA, które mamy w swojej ofercie jest to, że  w pełni zastępują narzędzia pneumatyczne. 

Jeśli wybierasz zestaw wkrętaków udarowych, to otrzymasz go wraz z poręcznym i wytrzymałym etui tekstylnym, które mało waży, a skutecznie zabezpiecza narzędzia przed uszkodzeniem mechanicznym lub zgubieniem.