×
Filtruj wg
Marka
Price
-

Skrzynie ochronne


Skrzynie ochronne – do przechowywania i transportu

Twój warsztat to miejsce przechowywania narzędzi – zapewne większość z nich wciąż leży luzem, co oznacza, że łatwo o ich zgubienie, zabrudzenie czy nawet uszkodzenie. Skrzynie narzędziowe świetnie rozwiążą te zmartwienia, bo nadają się do segregacji podręcznego wyposażenia warsztatu. Ale nie tylko, bo wreszcie wszystkie nakrętki, śrubki i drobne akcesoria znajdą swoje miejsce. Będzie też możliwy ich transport, zwłaszcza gdy zechcesz zmienić miejsce pracy czy będziesz miał do wykonania zadanie w terenie.

Filters

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Dlaczego warto zainwestować w skrzynię narzędziową?

Masz wysokie wymagania względem skrzyni narzędziowej? Zależy Ci na tym, aby była solidnie wykonana, szczelna i trwała, a zarazem estetyczna i możliwie lekka? Świetnie się składa, bo w sklepie internetowym ARPOL znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. 

Proponujemy Ci wyjątkowe skrzynie narzędziowe do przechowywania i transportowania narzędzi i akcesoriów do majsterkowania. Co wyróżnia oferowane przez nas produkty?

Ponadprzeciętna wytrzymałość, wodoszczelność i pyłoszczelność,

wyposażenie w zawór wyrównujący ciśnienie powstające przy przemieszczaniu się pod wodą lub w powietrzu,

uszczelnienie z wkładki GORE-TEX,

niska waga,

dwustopniowe zatrzaski z opcją dodatkowego zamknięcia na kłódkę,

metalowe elementy konstrukcyjne wykonane ze stali nierdzewnej,

dodatkowe żebra wzmacniające i zwiększające sztywność walizki,

zaokrąglane krawędzi amortyzujące siłę uderzeń,

uchwyt wyściełany gumą – antypoślizgowy i ergonomiczny. 

Jak widzisz producenci skrzynek ochronnych i narzędziowych dostępnych w naszym asortymencie przemyśleli każdy detal konstrukcji i stworzyli walizki o wyjątkowych parametrach użytkowych. 

Solidna skrzynia ochronna – dlaczego warto ją mieć?

Szukasz dobrej skrzynki ochronnej do przechowywania i transportowania narzędzi, akcesoriów do majsterkowania, śrub, nakrętek i innych? Cieszymy się, mogąc zaoferować Ci bogaty i różnorodny asortyment walizek Peli oraz boxów narzędziowych Modul-System. Są one w przemyślany sposób zorganizowane, podzielone na wygodne przegródki, dlatego organizacja rzeczy w takiej skrzyni to czysta przyjemność.