×
Filtruj wg
Price
-

Zestawy nasadek udarowych 1/2"


W naszym asortymencie znajdziesz zestaw nasadek udarowych 1/2” japońskiej marki Koken występują zarówno w wersji długiej, jak i krótkiej. Komplet nasadek udarowych 1 2 składa się z 13 elementów, które umieszczone zostały w metalowym opakowaniu. 

Nasadki zostały wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, kutej i czernionej. Nasadki udarowe Koken doskonale sprawdzą się podczas pracy z twardymi materiałami, dlatego to niezastąpiony produkt w przemyśle ciężkim oraz serwisie lub zakładzie naprawczym. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/.

Filters

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

W ARPOL Narzędzia przygotowaliśmy szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi profesjonalnych, w tym zestaw nasadek udarowych 1/2

Nasadki udarowe japońskiej marki Koken dostępne są w zestawach, które zawierają szeroki wybór rozmiarów, umożliwiających uniwersalne zastosowanie. 

Komplet nasadek udarowych 1 2 składa się z 13 elementów w całości umieszczonych w metalowym opakowaniu. 

Nasadki udarowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dlatego doskonale sprawdzą się do wkręcania i wykręcania śrub nawet w twardym materiale. Nasadki współpracują z narzędziami pneumatycznymi, dlatego doskonale sprawdzą się w ciężkim przemyśle lub serwisie i zakładzie naprawczym. 

Poszukujesz narzędzi wysokiej jakości? Sprawdź ofertę dostępną w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/, gdzie znajdziesz duży wybór profesjonalnych narzędzi od najlepszych producentów w Europie oraz na świecie. Jeśli nie wiesz, które produkty wybrać lub potrzebujesz spersonalizowanej oferty, to skontaktuj się z nami! Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.