×
Filtruj wg
Marka
Price
-

Reflektory mobilne LED


Reflektory mobilne LED – oświetlenie stanowiska pracy

Często jest tak, że wykonywane przez Ciebie prace są w miejscach słabo oświetlonych. Na szczęście brak dostępu do światła dziennego to nie koniec świata, jeśli dysponujesz własnym, niezależnym źródłem światła. 

Prezentujemy solidne reflektory mobilne LED o bardzo wysokich parametrach technicznych. Są to stabilne konstrukcje w kilku wariantach do wyboru. Co najważniejsze oferują sporo światła i umożliwiają pracę nawet po zmroku czy we mgle. Zobacz produkty Milwaukee oraz Peli – producentów, którym zaufało miliony profesjonalistów na całym świecie! Jesteśmy pewni, że jest wśród nich reflektor mobilny LED, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Filters

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Rodzaje reflektorów mobilnych LED w ARPOL

Sklep internetowy z narzędziami ARPOL prezentuje bogaty wybór reflektorów mobilnych LED. Są to energooszczędne źródła światła o wysokiej mocy lumenów dostępne w kilku praktycznych wariantach:

lampy stojące,

lampy inspekcyjne,

lampy zadaniowe.

Co ważne, nawet większe i składające się z kilku elementów zestawy są wygodne i szybkie w rozstawieniu. Pozwala to na dużą mobilność i realizację zadań niemal na każdym terenie, bez względu na porę dnia oraz pogodę.

Zaawansowane technologicznie lampy LED

Czego możesz oczekiwać od naszych lamp? Produkty, które dystrybuujemy w ARPOL wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi. Oto przykładowe funkcje i wyposażenie reflektorów mobilnych LED:

czas pracy zależny jest od nastawionej mocy i wynosi od 3 do 56 godzin,

płynna regulacja mocy i tryb ostrzegawczy/stroboskopowy,

wysoko rozkładane maszty (powyżej 2 metrów),

kąt rozproszenia światła to 120 stopni,

poziom rozładowania baterii wizualizowany na wyświetlaczu,

długa żywotność akumulatora,

kompaktowe wymiary, stabilna podstawa,

korpus wykonany z bardzo trwałego tworzywa ABS odpornego na upadki z wysokości

Dodatkowo w zestawach są kable, przewody i przejściówki – wszystko, co potrzebne do wygodnego i swobodnego ładowania reflektorów. Jeśli jednak te znajdują się w pobliżu źródła energii, to mogą pracować w systemie przewodowym.