×

Nasadki i akcesoria


Nasadki to jedno z najbardziej funkcjonalnych narzędzi jednak aby w pełni wykorzystać potencjał tego narzędzia najlepiej zainwestować w cały zestaw nasadek. Zestaw, w skład którego wchodzą zróżnicowane nasadki zdecydowanie zwiększa zakres jego zastosowań. W ofercie naszego sklepi internetowego z narzędziami oferujemy bardzo szeroki asortyment nasadek, które są wykonane z wysokiej jakości stali, które są dodatkowo chromowane co jeszcze zwiększa wytrzymałość narzędzi.

Wśród producentów nasadek oraz akcesoriów jakie oferujemy w naszym sklepie z narzędziami znajdują się narzędzia tylko sprawdzonych i renomowanych producentów jak: MATADOR, KOKEN czy WERA.

W naszym sklepie oprócz nasadek znajdziesz także szeroki asortyment grzechotek, nasadek trzpieniowych, pokręteł do nasadek oraz przedłużek do nasadek.

Filters

Jest 2442 produktów.

Pokazano 1-12 z 2442 pozycji

Profesjonalne zestawy nasadek

Praca profesjonalnymi narzędziami może sprawiać wiele przyjemności, pod warunkiem, że zainwestuje się w produkty najlepszych światowych producentów. Takie narzędzia oferuje przede wszystkim MATADOR, KOKEN czy WERA i są to producenci, których nasadki oraz akcesoria do zestawów nasadek można znaleźć w sklepie internetowym z narzędziami www.arpol-tools.com

Wśród bogatej i szerokiej gamy nasadek każdy znajdzie coś dla siebie zarówno profesjonalista czy hobbysta, która wykorzystuje nasadki do drobnych prac naprawczych czy domowych.

Oferujemy nasadki długie, TORX sześciokątne oraz dwunastokątne w standardowych rozmiarach od 1/4" przez 1/2", 3/4", 1”. Jednak dla zapewnienia sobie szerokiego spektrum działań, warto wybrać gotowy zestaw nasadek, który uzupełni Twoją warsztatową kolekcję. Wszystkie nasadki wykonane są z wysokiej klasy materiałów, zapewniając wytrzymałość na lata częstego stosowania.