×

Klucze oczkowe proste


Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości narzędzi profesjonalnych, by usprawnić pracę i zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, to sprawdź ofertę naszego sklepu online. W ARPOL Narzędzia przygotowaliśmy szeroki wybór narzędzi od najlepszych producentów, w tym klucze oczkowe proste marki Matador. 

Klucze oczkowe proste wykorzystuje się w pracach przy maszynach, układach paliwowych, hamulcowych oraz przewodach instalacji gazowej i chłodniczej. Sprawdź naszą ofertę https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Wysoka jakość i ergonomia

Odmień oblicze swojego warsztatu i postaw na niezawodne narzędzia i akcesoria, które ułatwią codzienną pracę. Wybierz klucze oczkowe proste marki Matador i ciesz się wysoką jakością przez długie lata.

Klucze oczkowe proste marki Matador zostały wykonane z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej. Matowo chromowana powierzchnia trzpienia zapewnia pewny chwyt oraz niweluje ryzyko wyślizgnięcia się podczas wykonywanych prac. Szeroki wybór dostępnych rozmiarów sprawia, że bez problemu znajdziesz to, czego najbardziej potrzebujesz. Klucze oczkowe proste dostępne są w zestawach oraz pojedynczo.

Narzędzia niemieckiej marki Matador zostały zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikowi doskonały komfort podczas pracy oraz niezawodne bezpieczeństwo.

Sprawdź ofertę naszego sklepu online  https://arpoltools.pl/ ARPOL Narzędzia i postaw na niezawodne i sprawdzone rozwiązania. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę produktów od najlepszych producentów w Europie i na świecie. Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z naszymi doradcami.