×
Filtruj wg
Długość (l)
Price
-

Przecinaki krzyżowe


Przecinaki krzyżowe

Potrzebne Ci solidne przecinaki krzyżowe? Takie, które ułatwią obróbkę materiału i wykonywanie precyzyjnych otworów przy niewielkim nakładzie siły? Świetnie się składa, bo w naszej ofercie znajdziesz przecinaki krzyżowe stworzone z myślą o użytku przez profesjonalistów czy hobbystów. Te narzędzia ręczne nadają się do przeprowadzania prac budowlanych na materiałach o różnej strukturze i formacie. Zazwyczaj służą do:

podkuwania, 

żłobkowania, 

wykuwania otworów w ścianach, podłogach czy sufitach.

Jeżeli szukasz narzędzi, które umożliwią Ci takie działania z dokładnością i w dobrym tempie, to koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Filters

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Przecinak krzyżowy Matador

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz przede wszystkim narzędzia Matador. Są one niezwykle solidne, starannie wykonane, wykończone z dokładnością, która gwarantuje długie i satysfakcjonujące użytkowanie. Jako specjalista w swojej dziedzinie na pewno docenisz rozwiązania oferujące Ci komfort pracy oraz mające długą żywotność. To zapewniają wyselekcjonowane narzędzia z naszej oferty, które:

powstają z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej,

są dodatkowo zahartowane,

są pokryte czarnym lakierem,

nie korodują,

mają ulepszone głowice udarowe, co zapobiega zgrubieniom i odpryskom.

Nasze narzędzia do przeznaczone do wielokrotnego użytku poprzez częste ostrzenie w procesie szlifowania na mokro bez hartowania ostrza. Okazują się więc nie tylko skuteczne, ale też łatwe w utrzymaniu.

Zamów przecinaki krzyżowe online

Sprzedajemy wyłącznie solidne, oryginalne przecinaki krzyżowe, które mają bardzo dobrą jakość wykonania, co potwierdzają przyznane im certyfikaty i zgodność z normami DIN 6451. Jeżeli zamierzasz wyposażyć w nie swój warsztat, zamów produkty pojedyncze lub w zestawach, umieszczone w poręcznym etui. 

Zapraszamy do zrobienia szybkich i wygodnych zakupów online z dostawą na wskazany adres. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień na terenie całego kraju!