×
Filtruj wg
Price
-

Rękojeści i trzpienie wymienne VDE


Profesjonalne rękojeści i trzpienie wymienne VDE

Jeżeli szukasz niezawodnych i markowych narzędzi, koniecznie sprawdź te z naszego asortymentu. Przedstawiamy profesjonalne rękojeści i trzpienie wymienne VDE, które pochodzą od uznanego w branży producenta Wera. Zapoznaj się z dokładnym opisem i charakterystyką techniczną każdego produktu, aby wiedzieć, do jakich rękojeści jest przeznaczony dany trzpień izolowany. Zaletą jest na pewno możliwość szybkiej wymiany elementów bez używania dodatkowych narzędzi. Zwróć uwagę na zastosowane przez producenta rozwiązania, które zwiększają wytrzymałość i odporność na korozję. Jest to  stożkowa część robocza z czernioną końcówką. Natomiast sam trzpień został wykonany ze stali stopowej i dodatkowo czerniony. Taki system produkcji i izolacji jest zgodny z PN-EN 60900 i pozwala na bezpieczne użytkowanie do 1000 V. 

Filters

Jest 63 produktów.

Pokazano 1-12 z 63 pozycji

Solidne narzędzia od zaufanego producenta

Wiemy, jak istotne w Twojej pracy jest bezpieczeństwo i korzystanie z oryginalnych narzędzi. Proponujemy Ci dostęp do bogatego i zróżnicowanego asortymentu produktów, na który składają się rękojeści i trzpienie wymienne VDE produkcji Wera. Są one doskonałe do realizowania wielu prac w Twoim przedsiębiorstwie. Znajdziesz tu m.in. trzpień z gniazdem do zamków szaf sterowniczych instalacji elektrycznych, wodnych, klimatyzacyjnych – doskonały do wszelkich prac serwisowych. 

Bogaty wybór narzędzi w ARPOL

Jeżeli szukasz trzpieni i rękojeści wymiennych, to zapewne masz wobec nich konkretne oczekiwania. Muszą mieć solidną budowę i rozmiar, odpowiadający Twoim potrzebom. Kompatybilne z innymi narzędziami są produkty z naszej oferty występujące w wielu rozmiarach do wyboru. Znajdziesz tu trzpienie wymienne TORX, trzpienie wymienne płaskie – zarówno solo, jak i w zestawach. Mamy zarówno małe, jak i duże wieloelementowe komplety, na który składają się trzpienie (KK60i/ KK62i) krzyżowe Phillips (PH), krzyżowe Pozidriv (PZ), trzpienie o końcówce TORX czy trzpienie płaskie w wielu rozmiarach do wyboru.

Serdecznie zapraszamy do ARPOL!