×
Filtruj wg
Marka
Price
-

Elektronarzędzia


Elektronarzędzia obok narzędzi ręcznych to podstawowe wyposażenie warsztatu każdego fachowca zarówno profesjonalisty jak i hobbysty. Bez dobrych elektronarzędzi trudno wyobrazić sobie prace na budowie, w serwisach naprawczych czy prace wykończeniowe przy domowych remontach. Nawet drobne prace naprawcze wymagają użycia podstawowych elektronarzędzi jak np.: wkrętarka czy wiertarka. Wydajność powinna iść w parze z niezawodnością, tak aby nasze elektronarzędzia służymy jak najdłużej.

W ofercie sklepu internetowego www.arpol-store.com dostępne są dla profesjonalistów i dla specjalistów nowoczesne elektronarzędzia najlepszych firm takich jak METABO czy MILWAUKEE, które wyróżniają się nowoczesnym designem ale doskonałymi parametrami pracy.

Filters

Jest 92 produktów.

Pokazano 1-12 z 92 pozycji

Najlepsze elektronarzędzia gwarancją wysokiej jakość pracy

W sklepie internetowym z narzędziami www.arpol-store.com są dostępne nowoczesne markowe elektronarzędzia akumulatorowe, które dzięki zasilaniu akumulatorowemu dają możliwość pracy w każdym miejscu i w każdych warunkach. Praca takimi elektronarzędziami to sama przyjemność a przede wszystkim wygoda ponieważ nie musisz martwić się o bezpośredni dostęp do zasilania. Przekonaj się, jak działają profesjonalne elektronarzędzia warsztatowe zasilane akumulatorowo.

Ogromną zaletą narzędzi akumulatorowych to przede wszystkim ich wygoda użytkowania brak kabli, które często plączą się w trakcie pracy. Brak przewodów umożliwia swobodne manewrowanie urządzeniem i praca nim pod różnym kątem. Elektronarzędzia w porównaniu do narzędzi sieciowych nie obciążają i nie męczą osoby, która nimi pracuje, dzięki niedużym gabarytom i niedużej wadze wpływają na wygodną i wydajną pracę nawet przez wiele godzin.

Dobre elektronarzędzia wyposażone są bardzo często w bezszczotkowe silniki, które dodatkowo redukują masę narzędzia a jednocześnie zwiększają jego wydajność oraz zapewniają bezawaryjność urządzenia.

Jesteśmy przekonani, że markowe elektronarzędzia, które prezentujemy w naszym sklepie internetowym www.arpol-store.com szybko staną najlepszymi elektronarzędziami dla Ciebie i Twojej firmy. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i odkryj nowoczesne urządzenia do wiercenia, wkręcania czy kucia.  

METABO najlepsze elektronarzędzia

METABO to marka, która jest znana z nowoczesnych technologii. Producent przykłada dużą wagę do jakości urządzeń, ich niezawodności, ale na równi stawia ergonomię pracy. Wiele zabezpieczeń zamontowanych w elektronarzędziach ma zapewnić profesjonalną ochronę silnika oraz użytkownika. Dlatego uchwyty pokrywane są specjalnym tworzywem, a mniejsze – kompaktowe modele mają wagę ograniczoną do niezbędnego minimum. Jeśli chcesz zadbać o warunki pracy swojego zespołu, wybierz profesjonalne elektronarzędzia METABO. Dzięki technologii M-Quick możliwa jest szybka wymiana akcesoriów – najczęściej jednym przyciskiem. To wygoda dla pracownika oraz gwarancja zachowania ciągłości pracy. Wszystkie elektronarzędzia METABO są wyposażone w szczególne rozwiązania technologiczne: od technologii Ultra-M aż po autobalanser w szlifierkach kątowych. Kolejnym atutem najlepszych elektronarzędzi METABO jest system szybkiej wymiany Metabo Quick, który za sprawą beznarzędziowej wymiany uchwytów i narzędzi roboczych umożliwia wyjątkowo szybką i wydajną pracę podczas różnych zastosowań.