×
Filtruj wg
Price
-

Szczelinomierze listkowe


Szczelinomierze listkowe doskonale sprawdzą się podczas pomiarów w trudnodostępnych, wąskich oraz ciasnych miejscach. To zaawansowane urządzenie, które zapewni wysoką precyzję podczas wykonywanych badań. Szczelinomierze listkowe umożliwią wykonanie niezbędnych obliczeń i oszacowanie sytuacji przed dalszymi pracami.

W ofercie naszego sklepu online znajdziesz szczelinomierze listkowe marki Promat. To gwarancja niezawodności oraz doskonałej jakości. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że bez problemu wybierzesz produkty dopasowane do swoich potrzeb.

Filters

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Szczelinomierze listkowe to precyzyjne urządzenie, które sprawdzi się tam, gdzie liczy się niezawodność oraz precyzja pomiarów. W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz szeroki wybór szczelinomierzy w różnych wariantach do wyboru. 

Nasza oferta obejmuje szczelinomierze listkowe marki Promat: 

• zbudowane ze stożkowych płytek umieszczonych w zaciskowej oprawce,

• zbudowane z cylindrycznych płytek ze stali mocowanych na pierścieniu.

Wybierz odpowiednie urządzenie, które wesprze Cię w codziennych obowiązkach i zapewni precyzję podczas pracy. Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać profesjonalne narzędzia odpowiadające na Twoje potrzeby. Zapewnimy Ci zdalne wsparcie, które ułatwi Ci podjęcie decyzji zakupowej. 

Postaw na produkty najwyższej jakości, które ułatwią codzienną pracę. Szczelinomierze listkowe marki Promat to gwarancja niezawodności oraz precyzji podczas pomiarów. Chętnie zaopatrzymy Cię w potrzebne akcesoria, w tym szczelinomierze listkowe w kilku rozmiarach:

• 0,05-0,5 mm,

• 0,05-1,0 mm,

• 0,05-2,0 mm.

Postaw na produkty najwyższej jakości, które ułatwią codzienną pracę. Szczelinomierze listkowe marki Promat to gwarancja niezawodności oraz precyzji podczas pomiarów.