×
Arpol
Price
-

Szczelinomierze listkowe


Wykonujesz pomiary w trudno dostępnych, wąskich i ciasnych miejscach? Potrzebujesz do tego zaawansowanych narzędzi pomiarowych, które zapewnią Ci nie tylko łatwy dostęp, ale też wysoką precyzję badań. Dostęp do danych będzie dla Ciebie szansą na wykonanie potrzebnych obliczeń czy oszacowanie sytuacji przed przystąpieniem do dalszych prac. Zobacz modele szczelinomierzy listkowych dostępnych w sklepie ARPOL i zrób u nas wygodne zakupy online.

Filters

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Szczelinomierze – różne warianty

Nasza oferta obejmuje szczelinomierze w różnych wariantach do wyboru. Są to przede wszystkim narzędzia marki Promat:

zbudowane ze stożkowych płytek umieszczonych w zaciskowej oprawce,

zbudowane z cylindrycznych płytek ze stali mocowanych na pierścieniu.

Możesz kupić i wypróbować obydwie wersje lub zdecydować się tylko na jedną, jeśli wiesz, że najlepiej sprawdzi się w Twoim miejscu pracy i wesprze Cię w wykonywaniu zadań.

Nie wiesz, co wybrać? Potrzebujesz porady technicznej i chcesz zasięgnąć opinii naszych doradców? Sprzedawcy ARPOL czekają na Twój kontakt – proponujemy zdalne wsparcie, które na pewno ułatwi Ci podjęcie decyzji zakupowej.

Internetowe zakupy w ARPOL

Nasz sklep internetowy wyposażyliśmy kompleksowo, ponieważ rozumiemy, że robiąc zakupy w jednym miejscu chcesz od razu uzupełnić swój warsztat lub profesjonalny zakład. To wygodne i szybkie, a wiadomo, że w Twoim biznesie te wartości liczą się najbardziej. Chętnie zaopatrzymy Cię w potrzebne akcesoria, w tym szczelinomierze listkowe w kilku rozmiarach:

0,05-0,5 mm,

0,05-1,0 mm,

0,05-2,0 mm.

Polecamy nasze praktyczne narzędzia, które doskonale sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach. Wysoka precyzja, łatwa obsługa oraz możliwość dotarcia do wąskich szczelin, gdzie inne urządzenia nie dałyby rady się zmieścić i wykonać dokładnych pomiarów.

Zapraszamy do składania zamówień online w naszym sklepie internetowym. Sklep ARPOL oferuje dostęp do bardzo dużego asortymentu narzędzi oryginalnych, nowoczesnych i funkcjonalnych. Szczelinomierze listkowe na pewno spełnią Twoje oczekiwania, dlatego polecamy je nawet bardzo wymagającym specjalistom.