×
Filtruj wg
Price
-

Rękojeści z grzechotką


Nowoczesne rękojeści z grzechotką

Szukasz rękojeści z grzechotką? Sprzedaż tych praktycznych narzędzi prowadzimy online w naszym sklepie internetowym. ARPOL oferuje dostęp do oryginalnych produktów marki WERA. Prezentujemy produkty w różnych wariantach do wyboru. Pochodzą one od jednego z najbardziej znaczących producentów w branży, który cieszy się dużym zaufaniem i sympatią klientów. 

Przykładowa rękojeść z uchwytem szybkomocującym, jest odpowiednia do obsługiwania bitów – grotów i końcówek. Zauważ, że są dostępne różne rozmiary narzędzi, np. 1/4” z grzechotką Wera 816 RA z uchwytem szybkozłącznym Rapidaptor® i trójkomponentową rękojeścią Kraftform® Plus. Uwagę zwracają te komponenty, będące synonimem najwyższej jakości wykonania. 

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Narzędzia w sklepie ARPOL

Proponujemy różne warianty rękojeści z grzechotkami. Dostęp do dużego asortymentu pozwala z łatwością dobierać wyposażenie swojej skrzynki z narzędziami, modernizować ją i uzupełniać o brakujące pozycje. Nie wiesz, co kupić? Chętnie Ci doradzimy, dlatego skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach oferty. Zawsze też możemy skomponować ją indywidualnie dla Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

W tym produkcie na szczególną uwagę zasługuje:

niewielki kąt pracy zapadki, 

pierścień, który pozwala na zmianę kierunku pracy z prawego na lewy z opcją blokady w ułożeniu środkowym,  

maksymalny moment obrotowy 50 Nm. 

ergonomiczny uchwyt, który można wymieniać bez pomocy specjalistycznych narzędzi,

magnes stały, który gwarantuje niezawodne przytrzymanie narzędzia. 

Producent skupił się też na rozwiązaniach, które mają na celu wsparcie operatora i usprawnienie jego pracy oraz uczynienie jej bardziej komfortową. To ergonomiczny kształt rękojeści o właściwościach antypoślizgowych. Świetnie chroni dłonie przed odciskami, powstawaniem pęcherzy i odcisków. 

Zamów rękojeści z grzechotką online

Szukasz solidnych narzędzi, które posłużą Ci przez długi czas? W Twoim profesjonalnym warsztacie i w przenośnej skrzynce z narzędziami nie może zabraknąć rękojeści z grzechotką. Z powodzeniem wykorzystasz ją do wszelkiego rodzaju przemysłowych i warsztatowych prac montażowych oraz serwisowych – w warsztacie i w plenerze.