×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Narzędzia skrawające


Narzędzia skrawające oferowane przez nasz sklep internetowy z profesjonalnymi narzędziami www.arpol-store.com to narzędzia wykonane z najwyższej jakości komponentów.

W ofercie ARPOL znajdują się:
Gwintowniki – profesjonalne gwintowniki do wiercenia i gwintowania otworów w metalu czy w tworzywach sztucznych. Gwintowniki dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach.

Wiertła - stanowią niezbędną część wyposażenia profesjonalnych zakładów i przydomowych garaży. Ich głównym zadaniem jest wiercenie otworów w różnego rodzaju powierzchniach przy pomocy elektronarzędzi. 

Pogłębiacze – to narzędzia, dzięki którym możliwa jest modyfikacja wymiaru i kształtu otworu, służą także do obróbki powierzchni wokół otworów.

Nowoczesne narzędzia skrawające oferowane przez nasz sklep internetowy zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują precyzyjnych i niezawodnych narzędzi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, narzędzia te zapewniają doskonałą wydajność i długotrwałe użytkowanie. Polecane przez ARPOL narzędzia skrawające to doskonały wybór dla profesjonalistów poszukujących niezawodnych i efektywnych narzędzi do obróbki skrawaniem.

Filters

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-12 z 49 pozycji

Nowoczesne narzędzia skrawające

W ofercie sklepu z narzędziami online znajdują się gwintowniki, jako jedne z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych narzędzi do obróbki skrawaniem. Obróbka z ich pomocą odbywa się szybciej i jest bardziej precyzyjna i pozwala na skrócenie czasu realizacji wykonywanych zleceń.

Gwintowniki to narzędzia do obróbki skrawaniem, wieloostrzowe przeznaczone do nacinania gwintów w otworach. Praca gwintownika jest podoba do pracy śruby, która jest wkręcana w otwór, ostrza gwintownika kształtują przez skrawanie materiał obrabiany gwint. 

Narzędzia skrawające w sklepie internetowym zostały podzielone na:

Gwintowniki ręczne to narzędzia skrawające przeznaczone do gwintowania manualnego.  

Gwintowniki maszynowe to narzędzia skrawające, które sprawdzaj się do gwintowania na maszynach CNC, gwinciarkach elektrycznych a także pneumatycznych.

Różnorodne rodzaje wierteł dostępne w sklepie internetowym 

W sklepie internetowym www.arpol-store.com oferujemy wiertła do różnego rodzaju materiałów: do drewna, do metalu czy do betonu. W zależności od materiału z jakiego zostały wyprodukowane, ich konstrukcji i kształtu umożliwiać będą wykonywanie określonego zakresu prac. Wiertła stanowią niezbędną część wyposażenia profesjonalnych zakładów produkcyjnych jak również przydomowych warsztatów. Głównym zadaniem wierteł jako narzędzi skrawających jest wiercenie otworów w różnego rodzaju powierzchniach przy pomocy elektronarzędzi. Oferowane przez nasz sklep internetowy narzędzia skrawające to markowe narzędzia do obróbki różnych materiałów - kamienia, betonu, drewna oraz metalu. Każde z wierteł ma inne właściwości, więc najrozsądniejszym posunięciem jest wybranie wyspecjalizowanych produktów zamiast tych uniwersalnych. Także i w tym przypadku możesz zdecydować się na bardziej rozbudowane wieloelementowe zestawy narzędzi skrawających.