×
Arpol
Price
-

Grzechotki do bitów


Zależy Ci na realizowaniu podstawowych zadań z wykorzystaniem dobrej klasy narzędzi? W sklepie Arpol znajdziesz solidne grzechotki do bitów pochodzące z fabryk czołowych producentów z całego świata. To m.in. niemiecka i japońska jakość, które stanowią odpowiedź na potrzeby wymagających specjalistów działających w różnych branżach.

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Ergonomiczne narzędzia ręczne do zadań specjalnych

Na nasz asortyment składają się wyselekcjonowane grzechotki do bitów będące podstawowym elementem wyposażenia ekspertów – monterów, mechaników, hydraulików. Do ich dyspozycji oddajemy narzędzia ręczne wykonywane z kutej matrycowo stali specjalnej, wśród nich:

    • grzechotki do bitów Matador, 

    • grzechotki do bitów Koken, 

    • grzechotki do bitów Wera.

Na konstrukcję kluczy składa się przełącznik dźwigowy oraz pokrętło radełkowane, które umożliwiają precyzyjny i stabilny chwyt bez ślizgania. Na uwagę zasługują narzędzia z przełącznikiem obrotów i ruchomym uchwytem, który pracuje pod dowolnie ustawionym kątem.

Wygodne jest nie tylko odkręcanie i zakręcanie nasadek umieszczonych nawet w trudno dostępnych miejscach, ale też trzymanie grzechotki do bitów. Matador, Koken, Wera to producenci, którzy zadbali o ergonomiczny kształt rękojeści, aby te idealnie leżały w dłoni i nie powodowały otarć skóry. 

Naszym klientom proponujemy wysokiej klasy asortyment spełniający oczekiwania przedstawicieli z różnych sektorów gospodarki i usług. W pracach serwisowych, ale też montażowych czy demontażowych dobre klucze to podstawa! Jeżeli zależy Ci na inwestycji w sprzęty niezawodne  o długiej żywotności – zrób zakupy w sklepie Arpol.