×
Filtruj wg
Price
-

Zestawy ściągaczy


Zestawy ściągaczy profesjonalnych w ARPOL

Szukasz ściągaczy profesjonalnych? Zamów od razu gotowy zestaw, który pozwoli Ci kompleksowo zaplanować i przeprowadzić demontaż zewnętrzny i wewnętrzny. Narzędzia marki Kukko, które dystrybuujemy, cechują się ergonomiczną budową. Mają samozabezpieczające sworznie blokujące dla szybkiej i łatwej wymiany ramion. Ich pozycję ustawisz za pomocą dźwigni blokującej. Szczególnie warta uwagi jest innowacyjna budowa sprężyn zapewniająca bezobsługową konstrukcję. Ergonomia i wyprofilowanie sprawiają, że zarówno komfort jak i bezpieczeństwo pracy operatora stoją na wysokim poziomie. 

Filters

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Zamów własny zestaw ściągaczy online

W naszej ofercie znajdziesz zestawy ściągaczy w różnych wariantach do wyboru. Prezentowane produkty marki Kukko zostały skomponowane w taki sposób, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby. Znajdziesz wśród nich:

zestaw 3-ramiennych ściągaczy wielofunkcyjnych,

zestaw ściągaczy do kół pasowych,

komplet mikrościągaczy,

komplet ściągaczy z rozdzielaczem i wrzecionem naciskowym,

zestaw z młotkiem ślizgowym do ściągania łożysk

komplet ściągaczy uniwersalnych do wycieraczek

komplet uniwersalnych ściągaczy 2- i 3-ramiennych,

komplet ściągaczy do łożysk kulkowych "PULLPO".

Zobacz, co wchodzi w skład każdego zestawu. Oferujemy zestawy duże dla mechaników, instalatorów oraz małe, kompaktowe, przeznaczone do linek prędkościomierzy, manometrów, zegarów, modelarstwa i innych.

Ściągacze – niskie ceny, wysoka jakość narzędzi 

Zachęcamy do wybrania gotowego zestawu. Warto kupić komplet, ponieważ pozwala pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo czasu i zapewni kompleksowe wyposażenie warsztatu. Szczególnie, że prezentowane produkty są wielofunkcyjne i mają uniwersalne zastosowanie. Fakt, że główka wrzeciona jest wyposażona w kołnierz pozwala skutecznie zapobiegać problemowi ześlizgiwania się klucza. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz pytania? Doradcy ARPOL udzielą na nie odpowiedzi i zdalnie pomogą Ci w podjęciu decyzji zakupowej. Porównaj i wybierz najlepsze narzędzia.