×
Filtruj wg
Price
-

Widełki rozdzialające


Widełki rozdzielające

Potrzebne Ci masywne widełki rozdzielające, które doskonale poradzą sobie z zadaniami, jakie przed nimi postawisz? Okazuje się, że poszukiwane przez profesjonalistów produkty są dostępne w naszym sklepie! Zaskakująca na pewno jest ich niska cena, która pozostaje wprost proporcjonalna do wysokiej jakości. Zachwyci Cię zarówno precyzja wykonania narzędzi, jak i standard komfortu oraz bezpieczeństwa, który oferują. Ergonomiczny kształt z rękojeścią, którą łatwo objąć dłonią sprawiają, że nawet wielogodzinne, wymagające wysiłku i zaangażowania prace pozostają dla Ciebie łatwe, przystępne oraz komfortowe. 

Wybierz dobre narzędzia w ARPOL

ARPOL to sklep internetowy od lat zaopatrujący specjalistów w narzędzia ręczne. Nasz asortyment jest skonstruowany w taki sposób, aby zaspokajać potrzeby fachowców z różnych branż, którzy na co dzień potrzebują widełek rozdzielających. Te z przedstawionej tu oferty mają mocny trzon, radełkowany uchwyt i tak ukształtowany klin, że z powodzeniem wykorzystasz je nawet do manewrowania w trudno dostępnych miejscach. 

Gdzie szczególnie dobrze poradzą sobie widełki rozdzielające? Jak sama nazwa sugeruje będą odpowiednie do odseparowywania od siebie dwóch lub więcej scalonych elementów. Dotyczy to np. demontażu części motoryzacyjnych, amortyzatorów, drążków kierowniczych. Oprócz branży motoryzacyjnej, widełki znajdą też zastosowanie w instalatorstwie czy przemyśle.

Zamów widełki rozdzielające online

Zaletą naszych widełek rozdzielających, oprócz wysokiej jakości wykonania i niskiej ceny, jest dostępność online. Szybko i wygodnie zamówisz je w naszym sklepie internetowym, oczekując ekspresowej przesyłki kurierskiej. W zestawie polecamy też młotki bezodrzutowe – to nimi uderzasz w uchwyt widełek, aby wbić je i zaklinować na odpowiedniej głębokości.  

Zapraszamy do zrobienia zakupów w sklepie ARPOL. Czekają tu na Ciebie najlepsze, markowe narzędzia o dużej wytrzymałości i szerokim przeznaczeniu. Masz pytania? Skonsultuj się z doradcami! 

 

Filters

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji