×
Filtruj wg
Price
-

Nitownice


Nitownice dla specjalistów

Szukasz możliwości na usprawnienie swoich działań? Chcesz świadczyć dla klientów najwyższą jakość usług i potrzebujesz do tego profesjonalnych narzędzi? W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane nitownice marki Milwaukee oraz METABO. Standardom, które oferują zaufało już miliony osób na całym świecie. Dołącz do ich grona, decydując się na zakup oryginalnego sprzętu do wyposażenia swojego warsztatu lub zakładu przemysłowego.

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Charakterystyka nitownic

Nitownice z naszej oferty wyróżniają się nowoczesnym wykonaniem – zarówno ich design, jak i wyposażenie zasługuje na uwagę. W zależności od modelu nitownicy możliwe jest uzyskanie bardzo dobrego tempa pracy - montaż do 325 szt. nitów ze stali nierdzewnej 4.8 mm na jednym naładowaniu akumulatora 2.0 Ah. To doskonały wynik, który skraca ogólny czas realizowania czynności, a także zwiększa powtarzalność procesów i komfort operatorów. Co jeszcze sprawia, że warto zainwestować w nasze nitownice? To bez wątpienia:

  • uchwyt podtrzymujący nity w dowolnej pozycji
  • beznarzędziowy dostęp do szczęk oraz wbudowany pojemnik do przechowywania wymiennych końcówek.
  • wbudowany wskaźnik naładowania oraz dioda LED umożliwia ciągłą pracę nawet w niekorzystnych warunkach oświetlenia.
  • ergonomiczna obudowa,
  • metalowy uchwyt do paska aby szybko i wygodnie zawiesić narzędzie

W nitownicach Milwaukee zastosowano akumulator REDLITHIUM™, który pozwala na ciągłą i stabilną pracę na jednym naładowaniu. Aby przykra niespodzianka w postaci rozładowanego sprzętu nie zaskoczyła Cię w trakcie pracy, urządzenie jest też dodatkowo wyposażone w system bateryjny.

Wybierz najlepsze nitownice w ARPOL

W ARPOL zyskujesz dostęp do najlepszych narzędzi akumulatorowych, w przypadku nitownic jest to METABO i Milwaukee. Światowej sławy producenci proponują urządzenia o doskonałych parametrach. Są one przeznaczone do montażu wszystkich nitów – aluminiowych, stalowych, ze stali nierdzewnej, miedzianych.

Zapraszamy na zakupy online! Zapewniamy bogaty i różnorodny asortyment elektronarzędzi, w tym nitownic sprzedawanych w zestawie z wymiennymi końcówkami.