×
Filtruj wg
Price
-

Suwmiarki cyfrowe


Suwmiarki cyfrowe to precyzyjne i wygodne urządzenia pomiarowe, które wyniki pomiaru pokazują na wyświetlaczu cyfrowym.  

Suwmiarka elektroniczna pozwala na odczyt pomiaru w milimetrach oraz calach. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia z układem pomiarowym niewrażliwym na kurz oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie dzięki IP 67. Szeroki wybór suwmiarek powala dobrać urządzenie odpowiadające na Twoje potrzeby. 

Zobacz produkty niemieckiej marki Promat dostępne w naszym sklepie online.

Filters

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Dobra suwmiarka elektroniczna to podstawowe wyposażenie każdego warsztatu. Suwmiarki pozwalają na dokładne mierzenie szerokości, grubości, głębokości i rozstawu elementów wybranego przedmiotu.

Suwmiarki cyfrowe to wygodne urządzenia, które umożliwiają szybki i dokładny odczyt pomiaru, a to wszystko za sprawą wyświetlacza cyfrowego.

Suwmiarki elektroniczne dostępne w naszej ofercie to gwarancja najwyższej jakości. Wyselekcjonowane produkty niemieckiej marki Promat zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Elektroniczna suwmiarka pozwala na pomiar od dowolnego punktu „0”. Dokonywanie pomiarów zewnętrznych, wewnętrznych, powierzchni lub ukośnych możliwe jest zarówno w milimetrach, jak i calach.

Suwmiarki elektroniczne to urządzenie, którego nie może zabraknąć w przydomowych warsztatach, profesjonalnych zakładach czy podczas wykonywania precyzyjnych prac. Zobacz ofertę naszego sklepu internetowego i postaw na profesjonalne narzędzia najwyższej jakości.