×
Filtruj wg
Price
-

Ściągacze przegubów kulowych


Wytrzymałe ściągacze przegubów kulowych

Doskonale wiemy, że jako profesjonalista nie możesz sobie pozwolić na żadne kompromisy w kwestii jakości swoich narzędzi. Dlatego udostępniamy Ci wysokogatunkowe ściągacze przegubowe kulowe, które są solidne i wytrzymałe – idealne do eksploatowania nawet w trudnych warunkach. Wiemy, że nasi klienci cenią je sobie z uwagi na idealne proporcje oraz stabilność i bezawaryjność działania. Wierzymy, że pomogą również Tobie realizować demontaż przegubów kulistych. Doskonale poradzą sobie zarówno przy samochodach osobowych, jak również małych samochodach dostawczych różnych marek i modeli. 

Filters

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Zamów trwałe i niezawodne ściągacze przegubów kulowych

Udostępniamy możliwość składania zamówień na ściągacze przegubowe kulowe online, co pozwala na szybkie i wygodne zaopatrywanie warsztatów z całej Polski. W sklepie ARPOL czekają narzędzia dla profesjonalistów, którzy nie uznają żadnych kompromisów. 

Kukko – producent, którego narzędzia dystrybuujemy – jest znany z ponadprzeciętnych standardów jakości. Kunszt wykonania widać tu w każdym detalu:

wytrzymała stal stopowa dodatkowo ocynkowana,

walcowaty gwint pokryty specjalną powłoką ochronną,

konstrukcja zapewniająca bezpośredni nacisk na sworznie kuliste, 

praca bez ryzyka uszkodzeń. 

Jak widzisz, każdy detal ściągaczy przegubowych kulowych spełnia wysokie standardy jakości, a przy tym też bezpieczeństwa. Jeżeli zależy Ci na narzędziach do długotrwałej eksploatacji bez ryzyka awarii czy kosztownych przestojów, zainwestuj w produkty Kukko.

Sprawdź najlepsze ściągacze przegubów kulowych w ARPOL

Zapraszamy do zrobienia zakupów narzędziowych w sklepie internetowym ARPOL. Czekają na Ciebie korzystne oferty, jak również profesjonalna obsługa zdalna naszych doradców. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie na nie odpowiemy, służąc Ci wsparciem technicznym. Zaprezentujemy też wybrane ściągacze przegubowe kulowe, porównując je między sobą i pomagając Ci w podjęciu decyzji zakupowej.