×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Wkrętaki nasadowe


Jak każdy profesjonalista potrzebujesz niezawodnych narzędzi do pracy przy zleceniach. Szczególnie w trudno dostępnych miejscach, gdzie liczy się precyzja i łatwy dostęp (np. silnik samochodowy), polecamy nasze wkrętaki nasadowe. Są to narzędzia o ergonomicznym i kompaktowym kształcie, doskonale dopasowujące się do zakresu zadań, jakie przed nimi stawiasz. 

Ma być dokładnie, szybko, ale też komfortowo dla operatora? Wypróbuj wkrętaki z profilowanymi uchwytami. Zapewniają one mocne, pewne trzymanie i mają właściwości antypoślizgowe. Pozwalają na wygodne dokręcanie śrub pod różnymi kątami. 

Filters

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Asortyment niezawodnych wkrętaków nasadowych

Wkrętaki nasadowe z naszej oferty cechują się dużą różnorodnością – znajdziesz je w wielu rozmiarach do wyboru. Zwracaj przy tym uwagę na to, z jakiego materiału powstały i jakie mają cechy, które pozwalają im wyróżnić się na tle konkurencji. Producenci, których asortyment znajdziesz w sklepie ARPOL stosują różne funkcje oraz innowacje mające wpływać na komfort korzystania z wkrętaków, jak również precyzję i bezpieczeństwo. Jest to m.in.:

zastosowanie stali chromowo-wanadowej z chromowo-matowym wykończeniem,

ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu wkrętak pewnie trzyma się dłoni

dokręcenie nakrętki na pręcie, który chowa się w nasadowej końcówce wkrętaka,

głębokie gniazdo umożliwiające mocowanie nakrętek na szpilkach, prętach gwintowanych lub długich śrubach. 

Potwierdzeniem najlepszej jakości wykonania są certyfikaty. Produkty z naszej oferty spełniają np. normy DIN K18.

Zakupy online w sklepie z narzędziami ARPOL

Zapraszamy na zakupy online w sklepie z narzędziami. ARPOL od lat zaopatruje polskich profesjonalistów oraz specjalistów, zajmujących się elektroniką, mechaniką samochodową, układaniem konstrukcji, instalacji, remontami i budowami. Masz pytania o asortyment? Chcesz nawiązać stałą współpracę? Skontaktuj się z doradcami! Jesteśmy gotowi w każdej chwili służyć Ci merytorycznym wsparciem oraz pomocą techniczną.