×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Pogłębiacze


Niezawodne pogłębiacze profesjonalne

Szukasz niezawodnych pogłębiaczy, które będą kompatybilne z posiadanymi przez Ciebie elektronarzędziami? Postaw na produkty z naszej oferty. Są to sprawdzone narzędzia marki WERA cieszące się dużym zaufaniem klientów. W ARPOL znajdą oni także profesjonalnych doradców, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Filters

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Oferowane przez nas akcesoria są przeznaczone do prowadzenia prac w bardzo szerokim zakresie:

gratowania, 

fazowania,

pogłębiania otworów pod łeb śruby do stali węglowych, stopowych i z metali nieżelaznych oraz tworzyw sztucznych i drewna,

usuwania zadziorów oraz pogłębiania.

Zapoznaj się bliżej z asortymentem, jaki mamy obecnie w sprzedaży. Tworzą go zarówno pojedyncze elementy, jak i całe zestawy, które pozwolą Ci kompleksowo wyposażyć warsztat.

Zaawansowane narzędzia dla specjalistów

Warto zaufać jakości, jaką oferują doświadczeni producenci narzędzi. W ARPOL proponujemy akcesoria i narzędzia ręczne WERA, uchodzące za jedne z najlepszych i godnych zaufania. Na wysoki standard oferowanych produktów wpływa przede wszystkim zastosowanie odpowiednich materiałów, jak wysokogatunkowa stal HSS. Zapewnia ona optymalny poziom elastyczności i trwałości, tak ważnej w użytku profesjonalnym i przemysłowym. 

Na uwagę zasługują również funkcje i rozwiązania konstrukcyjne, którym użytkownicy zawdzięczają:

optymalne odprowadzenie wiórów,

zminimalizowane ryzyko odchylenia narzędzia,

komfortową pracę bez nadmiernego zmęczenia dłoni,

bardzo dobre przenoszenie sił,

brak drgań w procesie pogłębiania.

Zaletą prezentowanych narzędzi jest możliwość stosowania ich ręcznie, jak również w komplecie z wiertarką. 

Zamawiaj pogłębiacze w niskich cenach

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem, w którym znajdziesz różne warianty pogłębiaczy. Jeżeli decydujesz się nabyć cały zestaw narzędzi, otrzymasz je w wygodnej kasecie – sztywnej i odpornej na wstrząsy oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki niej, Twoje narzędzia będą zawsze świetnie zorganizowane i uporządkowane.