×

Szczypce izolowane VDE


Oryginalne szczypce izolowane VDE

Zależy Ci na tym, żeby pracować z wykorzystaniem najlepszych narzędzi, które są solidne i bezpieczne? Prezentujemy Ci szczypce izolowane VDE dedykowane zawodowym elektrykom. Do prowadzenia prac przy instalacjach i urządzeniach, gdzie napięcie wynosi nawet 1000 V.

Oferowane przez nad produkty marki Matador na pewno poradzą sobie z tymi wyzwaniami, co potwierdzają przeprowadzone na nich testy. Są wyjątkowo solidne, a ich ostrza mają precyzyjne zakończenie. To pozwala ciąć zarówno druty twarde, jak i miękkie znajdujące się także w trudno dostępnych miejscach. Za długą żywotność i sprawność narzędzi ręcznych z tej kategorii odpowiadają bez wątpienia użyte materiały produkcyjne takie jak stal chromowo-wanadowa. Proces hartowania i wzmocnienia indukcyjnego dodatkowo je utwardza, dlatego z łatwością można bezpiecznie chwytać i precyzyjnie ciąć. Izolacja rękojeści szczypiec jaką pokryte są narzędzia VDE zabezpiecza użytkownika przed porażeniem prądem.

Filters

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-12 z 65 pozycji

Bezpieczeństwo pracy z naszymi narzędziami

Rozumiemy, że od szczypiec izolowanych VDE oczekujesz niezawodności i wysokiej jakości wykonania. To możliwe, gdy wybierasz produkty z naszej oferty, czyli narzędzia ręczne Matador. Są one niezwykle starannie zaprojektowane i wykonane, dlatego spełniają normy DIN 5746 oraz ISO 5746. Tym, co wpływa na bezpieczeństwo są zastosowane elementy ochronne, takie jak:

szczęki chwytające z automatyczną blokadą zębów dla bezpiecznego chwytania,

rękojeść pokryta tworzywem sztucznym – bezpieczna z uwagi na ergonomiczny kształt, co zapobiega urazom i przytrzaśnięciem palców podczas wykonywanej pracy,

izolacja powierzchni skrzypiec.

Zatem ergonomia korzystania i wysoka jakość wykonania, którą potwierdzają atesty i certyfikaty to najlepszy dowód na to, że szczypce Matador zasługują na Twoje zaufanie.

Zrób zakupy w sklepie ARPOL

Serdecznie zapraszamy do tego, aby oryginalne szczypce izolowane VDE zamówić w naszym sklepie online. Prowadzimy sprzedaż internetową, która jest wygodna, a także stwarza Ci szansę na oszczędności – czasu i pieniędzy. Masz pytania? Chętnie Ci doradzimy!