×
Arpol
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce okrągłe


Przy tworzeniu instalacji elektrycznych oraz innych sieci i konstrukcji nieodzowne okażą się szczypce okrągłe Matador i Knipex. Te dwie firmy oferują wysokiej klasy narzędzia ręczne, które pozwalają na precyzyjne kształtowanie elementów przy użyciu minimum siły. Te i wiele innych produktów dla profesjonalistów znajdziesz w asortymencie sklepu Arpol!

Filters

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Profesjonalne narzędzia – szczypce Knipex i Matador

Pracując na co dzień ze szczypcami, wiesz, jak ważne dla efektów realizowanych zadań jest korzystanie z oryginalnych, solidnych narzędzi o ergonomicznym kształcie. Profesjonalne szczypce okrągłe Knipex pochodzą z oferty producenta uchodzącego za lidera na światowych rynkach.  Podobnie jak Matador chętnie wdraża on innowacyjne rozwiązania, dbając o solidność, design oraz bezpieczeństwo wszystkich produktów. Potwierdzają to certyfikaty oraz normy DIN ISO 5745.  Z przyjemnością proponujemy je naszym klientom.

W asortymencie Arpol znajdziesz szczypce okrągłe Matador i Knipex w dwóch podstawowych wersjach do wyboru:

    • komponentowe,

    • PCV.

Możesz wybrać narzędzia z polerowanymi główkami oraz rękojeściami wykonanymi z tworzywa sztucznego. Ogranicza to ślizganie, zapewnia stabilne trzymanie i idealne dopasowanie do dłoni. Z łatwością złapiesz nimi nawet cienki drut i przetniesz lub wygniesz w wyznaczonym miejscu.

Szczypce okrągłe (elementy chwytaka) powstają z elektropiecowej stali chromowo-wanadowej. Dzięki starannemu wykończeniu – odkuwaniu, hartowaniu i odpuszczaniu są one idealnie oszlifowane, gładkie, mają długość wynoszącą standardowo 140 lub 160 mm. Sprawdź szczegóły w naszej ofercie i zamów online!