×
Filtruj wg
Price
-

Klucze udarowe


Klucze udarowe – elektronarzędzia znanych marek

Potrzebujesz profesjonalnych elektronarzędzi do odkręcania lub zakręcania śrub, które mocno trzymają i znajdują się w trudno dostępnych miejscach? Wybierz profesjonalne i niezawodne klucze udarowe z naszej oferty. Przygotowaliśmy asortyment narzędzi markowych od takich producentów jak Milwaukee czy METABO. Cieszą się one zaufaniem odbiorców i są polecane przez profesjonalistów. Serdecznie zapraszamy!

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Zainwestuj w dobre klucze udarowe

Warto inwestować w oryginalne elektronarzędzia, które zapewnią Ci bardzo komfortowe warunki pracy i doskonałe osiągi. Ponadto, fakt ich starannego wykonania pozytywnie wpłynie na komfort obsługi. W razie jakiejkolwiek awarii, możesz skorzystać z serwisu w ramach obowiązującej gwarancji, a oryginalne części zamienne są dostępne bez żadnego problemu.

Narzędzia, które są dostępne w naszej ofercie różnią się parametrami. W przypadku kluczy udarowych jest to przede wszystkim moment obrotowy oraz rozmiar, jak również funkcje dodatkowe. Na przykładzie kluczy Milwaukee możemy wymienić m.in.:

  • 4-stopniowy system DRIVE CONTROL pozwala użytkownikowi zmaksymalizować możliwości zastosowań dzięki zmianie ustawień prędkości oraz momentu obrotowego,
  • jasne oświetlenie LED pozwalające na pracę nawet po zmroku i w trudniejszych warunkach,
  • ochrona akumulatora przed przeciążeniami i przegrzaniem gwarantująca stabilną pracę,
  • elementy gumowe stanowiące zabezpieczenie przed korozją,
  • elastyczny system bateryjny współpracujący z różnymi akumulatorami.

Zapoznaj się z opisem interesującego Cię narzędzia z naszej oferty. Z pomocą doradcy porównaj ich osiągi i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w odpowiedzi na Twoje potrzeby.

Zamawiaj klucze udarowe w ARPOL online

Sprawdź asortyment elektronarzędzi ze sklepu ARPOL. Zamawiaj online klucze udarowe Milwaukee lub METABO. Czekają na Ciebie nowoczesne, energooszczędne narzędzia, które realnie poprawiają tempo prac, komfort operatorów i pomagają w dostarczaniu najlepszych efektów.