×
Filtruj wg
Długość (l)
Price
-

Młotki miedziane


W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz wysokiej jakości młotki miedziane, które doskonale sprawdzą się podczas montażu różnych części maszyn. Młotki posiadają miedziany obuch, który powoduje, że metalowe elementy nie zostaną w żaden sposób uszkodzone podczas pobijania.

Młotki miedziane dostępne w naszej ofercie posiadają trzonek wykonany z drewna jesionowego, a wytrzymały sposób mocowania trzonka za pomocą klinu blokującego zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wejdź na https://arpoltools.pl/ i zobacz produkty najwyższej jakości. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, skontaktuj się z nami!

Filters

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Młotki miedziane dostępne w ofercie ARPOL Narzędzia posiadają obuch wykonany z miedzi, co pozwala na uderzenie o dużej mocy bez uszkodzenia maszyny lub powierzchni.

Młotki miedziane doskonale sprawdza się tam, gdzie jest potrzebna duża siła uderzenia przy jednoczesnym niewielkim uszkodzeniu materiału. To jedno z podstawowych narzędzi, które powinny znaleźć się w każdym warsztacie. Młotki miedziane wykorzystywane są do prac serwisowych lub montażowych. Wykonane z drzewa jesionowego i miedzi zapewniają najwyższą jakość oraz wytrzymałość.

W naszej ofercie znajdziesz młotki miedziane niemieckiej firmy Matador. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości niezawodnych narzędzi, to zobacz produkty dostępne w naszej ofercie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązania, które ułatwią codzienne wykonywanie obowiązków. Jeśli nie wiesz co wybrać, to skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać najlepsze produkty.