×
Arpol
Price
-

Szczypce do elektroinstalacji


Szukasz solidnych narzędzi do prowadzenia prac elektroinstalacyjnych? Nasze szczypce świetnie poradzą sobie z różnymi zadaniami. Szczególnie modele wielofunkcyjne, które spełniają kilka zadań okażą się dobrym wyborem. Oczywiście znajdziesz je w naszym asortymencie i zamówisz wygodnie online. A jeśli nie jesteś pewien, co kupić, to chętnie Ci doradzimy. Możesz liczyć na zdalne doradztwo i opiekę dedykowanego opiekuna.

Prezentujemy Ci nowoczesne szczypce do elektroinstalacji. Zachwyci Cię to, jak starannie zostały wykonane, z wykorzystaniem najlepszych materiałów. To gwarantuje im długoletnią sprawność. Zobacz szczypce fosforanowe, czarne, z polerowaną główką. Dla Twojego komfortu ich rękojeści zostały powleczone tworzywem sztucznym. Pewnie leżą w dłoni i zapewniają solidny chwyt. 

Filters

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Solidne szczypce wielofunkcyjne

Oferujemy wielofunkcyjne szczypce marki Knipex, które doskonale radzą sobie z popularnymi pracami elektroinstalacyjnymi. Ale nie tylko. Z powodzeniem zastosujesz je aż do 6 różnych zadań:

chwytania materiałów o płaskim i okrągłym przekroju,

gięcia,

gratowania,

cięcia,

odizolowywania przewodów,

zagniatania tulejek kablowych.

To sprawia, że szczypce przydają się w każdym warsztacie elektrycznym zarówno w tym przydomowym jak i profesjonalnym. Pozwalają w praktyce m.in. obrabiać puszki podtynkowe czy usuwać zadziory w otworach przepustowych. Zdecydowanie usprawnią Twoją pracę, czyniąc ją bardziej wydajną i bezpieczną.

Zamów szczypce w ARPOL

Przyszedł czas na doposażenie warsztatu? Jesteś gotów, aby zmodernizować pracownię? Świetnie się składa, ponieważ w ARPOL mamy wszystko czego potrzebujesz. Zrobisz tu wygodne zakupy online, a nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zwróć uwagę na wysoką funkcjonalność szczypiec, w których producent zastosował m.in. inteligentny mechanizm przytrzymujący w wersji ze sprężyną rozwierającą.

Gwarantuje szybką dostawę i 100% oryginalności produktów. Serdecznie zapraszamy na zakupy w sklepie internetowym dla profesjonalistów.