×
Filtruj wg
Price
-

Szczypce do elektroinstalacji


Jeśli poszukujesz wysokiej jakości niezawodnych narzędzi do prowadzenia prac elektroinstalacyjnych, to doskonale trafiłeś. W naszej ofercie przygotowaliśmy szczypce wielofunkcyjne marki Knipex. 

Nowoczesne szczypce do elektroinstalacji zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół, dlatego posłużą Ci długie lata. Sprawdź szczypce fosforanowe, czarne z polerowaną główką i ergonomiczną rękojeścią z wielokomponentowymi nasadkami. 

Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Solidne szczypce wielofunkcyjne

W ofercie naszego sklepu online znajdziesz szczypce wielofunkcyjne marki Knipex, które cieszą się dużą popularności wśród fachowców i często są wybierane do prac elektroinstalacyjnych. Szczypce znajdą swoje zastosowanie również podczas: 

• chwytania materiałów o płaskim i okrągłym przekroju,

• gięcia,

• gratowania,

• cięcia,

• odizolowywania przewodów,

• zagniatania tulejek kablowych.

Szerokie zastosowanie szczypiec sprawia, że znajdą swoje zastosowanie zarówno w profesjonalnym zakładzie elektrycznym, jak i przydomowym warsztacie. Szczypce wielofunkcyjne Knipex pozwalają również obrobić puszki podtynkowe lub usunąć zadziory w otworach przepustowych. Narzędzie usprawni Twoją pracę, czyniąc ją bardziej wydajną i bezpieczną. 

Jeśli chcesz unowocześnić swój warsztat lub doposażyć serwis w profesjonalne narzędzia wysokiej jakości, to doskonale trafiłeś. W ARPOL Narzędzia znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria od najlepszych producentów na świecie i w Europie. Przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę funkcjonalnych i niezawodnych narzędzi. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/. Jeśli nie wiesz co wybrać, to skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.